Nie zabijaj tej miłości

Autor:
Anna Karpińska
Wyd. w latach:
2018 - 2020
Wydane w seriach:
Duże Litery
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Duże Litery - Prószyński i S-ka
Autotagi:
audiobooki
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
3.5 (8 głosów)

Anna prowadzi ustabilizowane życie naukowca u boku swego męża Tomasza, który jest udziałowcem w rodzinnej kancelarii notarialnej.

Barbara zmaga się z trudami życia i wieczną nieobecnością w domu męża Marka – żołnierza realizującego się na afgańskich misjach wojskowych.

Oba na pozór dobre małżeństwa trapią problemy. W miarę upływu lat kobiety zdają sobie sprawę, że nie są szczęśliwe w związkach – i każda na swój sposób próbuje wyjść z impasu. Pomocną dłoń podaje im MIŁOŚĆ.

Ile warto dla niej poświęcić?

Jak skończy się batalia bohaterek o szczęście? Czy los okaże się dla nich łaskawy?

Anna Karpińska (ur. 1959) – ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci, synową, zięcia i troje wnucząt – Krzysia, Adasia i Weronikę. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. Książki pisuje przy kuchennym stole. Jak sama mówi: Nie żałuję niczego. (…) Bez zdarzeń, ludzi, zajęć, wrażeń nie byłoby ani mnie, ani moich bohaterów.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Historia dwóch kobiet Warto Krótkie rozdziały więc dobrze się czyta
  • Anna Karpińska - NIE ZABIJAJ TEJ MIŁOŚCI • To opowieść o dwóch małżeńskich parach nieszczęśliwych w swoich związkach. Dla mnie osobiście dość smutna fabuła, choć początkowo historia układa się w typowy trójkąt, jakich wiele. • Jednak los, dla jednych łaskawy, dla drugich okazuje się tragiczny. W zasadzie już prolog zapowiada zakończenie powieści i ukazuje los Barbary i Anny po "ich zawierusze życiowej" sprzed trzech lat. • A wydarzyło się w ich życiu wiele, zarówno naukowca Anny - żyjącej wydawałoby się w szczęśliwym związku z Tomaszem, współwłaścicielem rodzinnej kancelarii adwokackiej - jak i Barbary, pielęgniarki, żony Marka - żołnierza, spełniającego się na misjach zagranicznych bardziej niż w życiu rodzinnym. • Od momentu, kiedy spotykają się Anna i Marek, oboje szczęśliwi z tego faktu, los bierze w swoje ręce ich życie i życie najbliższych. Czy obejdzie się z nimi łaskawie, czy może tragicznie? Kto będzie zwycięzcą, a kto przegranym? • Kiedy wydaje się, że Barbara stabilizuje swoje życie, a Anna oczekuje na jego stabilizację - los pokazuje swoje pazury. • POLECAM tę chwytającą za serce powieść, piękną, wzruszającą do łez, a zarazem i tragiczną.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Anna Karpińska
Lektor:Lena Schimscheiner
Wydawcy:Heraclon International (2020) Legimi (2018-2020) Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2018) NASBI (2018) Wydawnictwo Storybox.pl - Heraclon International (2018) ebookpoint BIBLIO (2018) Storybox.pl
Serie wydawnicze:Duże Litery Audiobook Audiobook - Heraclon International Duże Litery - Prószyński i S-ka
ISBN:978-83-8123-208-1 978-83-8123-715-4 978-83-8123-730-7 978-83-8194-795-4 978-83-8194-796-1
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 16 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo