Cała w fiołkach

Autor:
Agnieszka Olejnik
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2018-2019)
IBUK Libra (2018)
Legimi (2018)
Wydawnictwo Poznańskie
ISBN:
978-83-7976-905-6, 978-83-7976-906-3
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
4.3 (4 głosy)

Co trzeba zrobić, by zakochać się… na dłużej?

Agata cierpi na zbytnią kochliwość. Jej dotychczasowe związki z mężczyznami były wprawdzie pełne pasji, ale krótkotrwałe. Zdaje sobie sprawę, że metryka nie kłamie, dlatego postanawia skorzystać z „fachowej” pomocy, by tym razem zakochać się na całe życie i założyć rodzinę.

Za namową przyjaciół wybiera się więc do wróżki. Jej przepowiednie są jednak mgliste i niesatysfakcjonujące. Bo co to za wróżba, która mówi, że jej wybranek będzie chodził zimą bez szalika!?

Wzburzona i załamana, decyduje się na desperacki krok. Idzie po radę do psychologa. Z początku zniecierpliwiona i zrezygnowana, po kilku sesjach zaczyna wierzyć, że mogą jej pomóc. Za namową terapeuty postanawia naprawić relacje z matką, która zostawiła ją i jej ojca, kiedy Agata miała 15 lat. Spotkanie po latach będzie obfitowało w emocje, a na jaw wyjdą sekrety, które przemeblują jej dotychczasowe życie.

Cała w fiołkach to przewrotna i zaskakująca opowieść o kobiecie, która żeby pokochać, musi najpierw odnaleźć samą siebie.

 

 

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert
dla wybranego dzieła.
Poszukaj na
Recenzje
  • Agnieszka Olejnik - CAŁA W FIOŁKACH cz. II • Jest to jak gdyby cz. II wcześniej wydanej ŁAWECZKI POD BZEM", jednak obie powieści nie mają wspólnego cyklowego tytułu. Łączą je natomiast bohaterki. • W cz. I główną bohaterką jest Iga, w cz. II - Agata. Przyjaciółki wypełniły kupon totka z umową, że w razie wygranej / z czego bardzo się uśmiały/ dzielą pieniądze pół na pół. Choć nieprawdopodobne często staje się prawdą i tak zdarzyło się w przypadku bohaterek. Los obdarował je wielomilionową wygraną /cz. I/ . I co dalej z tak szczęśliwym losem? • O tym właśnie w cz. II. Agatę los rzuca w ręce wróżki. Czy spełni się jej przepowiednia? Perypetii będzie trochę. • Polecam te zabawne obie książki autorki.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo