Jesteś moim światłem

Tytuł oryginalny:
Under the lights
Autor:
Abbi Glines
Tłumacz:
Regina Mościcka
Wydawcy:
Wydawnictwo Pascal (2018)
Legimi (2018)
Wydane w seriach:
Field Party
The Field Party
ISBN:
978-83-8103-243-8, 978-83-8103-299-5
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
3.7 (3 głosy)

Małe amerykańskie miasteczko, troje przyjaciół z dzieciństwa i miłosne rozterki

Willę, Brady’ego i Gunnera łączy coś więcej niż tylko przyjaźń…

Willa nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. Nie potrafi wymazać z pamięci złych decyzji, które podjęła w przeszłości. Dziewczyna nieustannie walczy o wybaczenie rodziny. Brady był kiedyś najlepszym przyjacielem i miłością z dzieciństwa Willi. Teraz wszystko się zmieniło. Gunner, szkolna gwiazda futbolu o narcystycznym charakterze, nie dba o nikogo oprócz siebie… z wyjątkiem Willi, którą rozumie jak nikt inny.

Gdy tajemnice wychodzą na jaw, dawni przyjaciele z dzieciństwa muszą stawić czoła prawdzie…

„Abbi Glines potrafi zaczarować czytelnika swoją opowieścią. Nie mogłam oderwać się od historii Willy i Gunnera. Fani twórczości Abbi na pewno nie będą zawiedzeni!”.

– IsaX, lubimyczytac.pl

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Gdy czytałam pierwszy to z nowej serii Abbi Glines nie do końca byłam zachwycona. Ale mam coś takiego, że nigdy nie oceniam całej serii już po pierwszym tomie. Dlatego wzięłam się za czytanie "Jesteś moim światłem" i powiem wam, że było o wiele lepiej! ❤ Może to jeszcze nie do końca to, co tak bardzo kocham w twórczości Abbi, ale jednak było na prawdę dobrze i przez cały czas nie mogłam oderwać się od książki 😍 W skrócie powieść tym razem skupia się na Gunnerze i Bradym, czyli kumplach Westa z pierwszego tomu (Brady to także kuzyn Maggie, która poznaliśmy w jedynce) oraz dziewczyny, która po latach wróciła do Lawton - Willi. Cała trójka była kiedyś najlepszymi przyjaciółmi, ale później Willa musiała wyjechać i tak ich kontakt się urwał. Teraz Willa wróciła, dźwigając ze sobą przeszłość, która całkowicie ja zniszczyła. Pomiędzy trójka dawnych przyjaciół zaczyna rodzić się coś, co stanowczo wykracza poza granice przyjaźni. Ale żeby tego było mało sama historia to nie tylko kolejny trójkąt miłosny, ale również ukazanie problemów w rodzinie Gunnera, a tam wszystko jest na prawdę pogmatwane... Bardzo polubiłam Wille i Gunnera (przynajmniej na początku), ale jeśli chodzi o Bradiego, to tak, jak lubiłam do w pierwszej części, tutaj mam wrażenie, że Abbi pokazała nam jakąś zupełnie inną osobę 🤔 Kompletnie nie pasował mi do tego chłopaka, którego już znałam i często po prostu strasznie mnie wkurzał. Nie ukrywam jednak że całość czytałam z na prawdę wielkim zain­tere­sowa­niem­ - wprost nie mogłam się od tej książki oderwać ❤ Trochę jestem rozczarowana zakończeniem, ale liczę, że może jeszcze w którymś tomie autorka pociągnie temat tych bohaterów. Ta część na prawdę mnie zaciekawiła, na pewno więc będę wyczekiwać pojawienia się kolejnych tomów ❤ jestem bardzo ciekawa, która historię autorka posruszu teraz 😁 Także no.... Polecam! A co 😂
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo