Sekret listu

Tytuł oryginalny:
Love letter
Autor:
Lucinda Riley
Tłumaczenie:
Paweł Lipszyc
Anna Esden-Tempska
Wydawcy:
Wydawnictwo Albatros (2018-2021)
Legimi (2018)
Dressler Dublin
ISBN:
978-83-8125-276-8, 978-83-8125-292-8
978-83-8215-467-2
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
4.6 (13 głosów)

E-BOOK. Tajemnica, która może zagrozić brytyjskiej monarchii. Zakazana miłość, niebezpieczny list i historia, która się powtarza. Śmierć wielkiego aktora Jamesa Harrisona wywołuje poruszenie nie tylko w Wielkiej Brytanii. Dziennikarka Joanna Haslam, idąc na nabożeństwo żałobne, w którym ma uczestniczyć wiele słynnych osób, liczy na smakowite kąski mogące poprawić jej pozycję w redakcji. Tymczasem uwagę dziennikarki odciąga pewna staruszka, uniemożliwiając jej polowanie na sensację. Rozczarowana Joanna nie ma pojęcia, że dzięki nieznajomej otwiera się przed nią szansa na odsłonięcie długo skrywanej tajemnicy, która może wstrząsnąć monarchią. I nie wie, że są ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, żeby tylko nie dopuścić, aby pewien napisany przed laty list miłosny wpadł w niepowołane ręce.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Książka nudna. Niestety, Pani Lucinda tym razem mnie zawiodła. Nie polecam, szkoda czasu.
  • Na Lucindę zawsze można liczyć. Fajna książka na wypoczynek :)
  • Główna bohaterka, Joanna Harslam, jest dziennikarką niskiego szczebla przerzucaną między działami. Idzie na pogrzeb znanego aktora Jamesa Harrisona. Jednak Joanna ma pecha - starsza pani odciąga ją od zdobycia sensacyjnych informacji. Jednak parę zdań od staruszki rozpętuje burzę wokół Joanny i pewnego listu, który mógłby zachwiać brytyjską monarchią. A starsza pani, która umiera wkrótce po spotkaniu z Joanną, okazuje się kimś innym niż osoba, za którą się podawała.
  • W Wielkiej Brytanii umiera sławny aktor James Harrison. Jego śmierć wywołuje ogromne poruszenie nawet poza granicami brytyjskiego królestwa. Joanna Haslam żądna rozgłosu dziennikarka udaje się na nabożeństwo żałobne. W ceremonii pogrzebowej uczestniczy mnóstwo słynnych osób. Joanna chcąc poprawić swą pozycję w redakcji ma zamiar znaleźć jakiś „smakowity kąsek”, który jej to nieco umożliwi. Jednak uwagę dziewczyny przyciąga pewna staruszka, która zdaje się jej utrudniać nieco polowanie na sensację. Dziennika jest rozczarowana, ale nie zdaje sobie sprawy z tego, że celowe działania staruszki stwarzają jej niepowtarzalną szansę na odsłonięcie długo skrywanej tajemnicy… Tajemnicy związanej z pewnym napisanym przed laty miłosnym listem, którego treść może wstrząsnąć całą monarchią.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo