Żona mordercy

Tytuł oryginalny:
Stillhouse lake
Autor:
Rachel Caine (1962-2020)
Tłumacz:
Kinga Markiewicz
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2018-2019)
Legimi (2018)
Wydane w seriach:
Mroczna Strona
Cykl: Stillhouse Lake
Mroczna Strona - Wydawnictwo Filia
ISBN:
978-83-8075-476-8, 978-83-8075-508-6
978-83-8075-592-5
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
rodzina
4.2 (18 głosów)

Wyszłam za mąż za potwora, spałam w jego łóżku. Jakim cudem mogłam tego nie wiedzieć? Świat Giny Royal legł w gruzach w chwili wypadku - nieznajomy samochód przypadkowo uderzył w ścianę garażu w jej domu. Rozpadło się wszystko, co uznawała dotąd za szczęśliwe i spokojne życie. W zniszczonym garażu odkryto zwłoki torturowanej kobiety. Okazało się, że jej mąż, człowiek któremu Gina ufała i ojciec jej dzieci, jest wyjątkowo okrutnym, seryjnym mordercą. Jak mogła o tym nie wiedzieć? Teraz Gina i jej dzieci są dręczeni przez anonimowych prześladowców. Mimo, że jej mąż znajduje się w więzieniu, wciąż otrzymują anonimy od osób, grożących im śmiercią. Ona i dzieci muszą przybrać nową tożsamość. Uciekają do odległego Stillhouse Lake. Gdy zdaje się, że najgorsze już za nimi, w jeziorze zostaje znalezione ciało kobiety. Gina nie może pozwolić, by jej dzieci również padły ofiarą sadystycznego mordercy. Jedno jest pewne - nauczyła się już, że nikomu nie może ufać i sama musi zwalczać zło. I że już nigdy nie może przestać/ Wydawnictwo Filia/
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Książka porusza niezwykle ważny problem - zależności jednego człowieka od drugiego oraz ogromnego wpływu społeczeństwa na każdego z nas. Okazuje się, że nikomu nie można ufać bezgranicznie, nawet do siebie należy mieć dystans. Gdy przychodzi kryzys należy żyć zgodnie z powiedzeniem: "umiesz liczyć? licz na siebie", ponieważ w chwili słabości nawet najbliżsi mogą okazać się wrogami. Społeczeństwo i internet mają niesamowitą moc niszczenia człowieka i jego życia. • Więcej na blogu: Czytelniczka na obcasach
  • Choć historia wydaje się prosta, wcale taka nie jest. Dobra historia, trzymająca w napięciu. Dla mnie również ważne, że zaczyna się od "mocnego momentu". Polecam.
  • Całkiem udana książka, choć po opisie sądząc spodziewałam sie dość nudnej naiwnej historii, jednak czytało się całkiem dobrze.
  • To jest pierwszy tom. Z niec­ierp­liwo­ścią­ czekam na ciąg dalszy. Mocna, trzymająca w napięciu. Ciekawa fabuła, a zakończenie...Polecam (bardzo, bardzo).
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo