Z książką jej do twarzy: W promieniach szczęścia

Autor:
Agata Przybyłek
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2018)
Legimi (2018)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
Bądź przy mnie zawsze
Z książką jej do twarzy
Miłość i inne szaleństwa
Miłość i inne szaleństwa/ Agata Przybyłek
ISBN:
9788379769551, 978-83-7976-954-4
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.0 (4 głosy)

Kiedy Łucja znajduje porzucone dziecko, jej życie diametralnie się zmienia. Ponieważ dziewczynka jest chora i żadna rodzina nie decyduje się na adopcję, Łucja postanawia wziąć za nią odpowiedzialność. Niestety, otwierając się na miłość, musi porzucić swoje marzenia i plany. Czy będzie gotowa  na tyle poświęceń?

Justyna leczy się z powodu depresji. W młodości podjęła niewłaściwe decyzje, przez które teraz nie potrafi w pełni cieszyć się życiem. Tkwi w marazmie i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek zazna jeszcze miłości.

 

Chwytająca za serce opowieść o poświęceniu, prawdziwej miłości i szczęściu. I o tym, że czasem rezygnując z siebie można zyskać najwięcej.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • To cz. II cyklu "Bądź przy mnie zawsze" To opowieść o poświęceniu, miłości, o ludzkich dramatach, ich losach , decyzjach, które mają wpływ na życie. • Bohaterkami są: Łucja dziewczyna , która poświęca swe studia, by zająć się wychowaniem znalezionego na śmietniku dziecka i Justyna, kobieta uczęszczająca od lat na psychoterapię z powodu depresji, wynikającej z czynu, który kiedyś popełniła. To właśnie jej wynurzenia w czasie sesji pozwalają czytelnikowi poznać przyczynę choroby. • Akcja płynie dwutorowo - bohaterki są ze sobą powiązane, choć w ogóle się nie znają i nic o sobie nie wiedzą. • Co łączy te dwie kobiety? Zapraszam do lektury tej wzruszającej powieści i POLECAM bardzo.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo