Krasnoludki:

fakty, mity, głupoty

Autor:
Maciej Szymanowicz
Wydawca:
Nasza Księgarnia (2018)
ISBN:
978-83-10-13392-2
Autotagi:
beletrystyka
druk
ikonografia
komiksy i książki obrazkowe
książki
Źródło opisu: Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy - Katalog księgozbioru
5.0 (2 głosy)

Niezwykły zbiór informacji na temat krasnoludków! Skąd się biorą i jak przemieszczają? Gdzie mieszkają i co mają w środku? Co jedzą i co robią w wolnych chwilach? Jakie sporty uprawiają? W których dziedzinach odnoszą największe sukcesy? I wiele, wiele więcej o krasnoludkach domowych, leśnych, bajkowych, porannych, a nawet doniczkowych. Na szczegółowych ilustracjach obejrzycie między innymi ślimochód, wyścigi w miodzie po chlebku z twarożkiem, człowieka zakażonego krasnoludozą, niezwykłą wspinaczkę na słodkotysięcznik, a nawet bliskie spotkanie III stopnia z kosmoludkami. Dowiecie się, dlaczego giną smartfony, skąd naprawdę biorą się dziury w serze, dlaczego w mieszkaniu ciągle się kurzy i czy psy rzeczywiście szczekają bez powodu.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Mity. Głupoty" to najfajniejsza książka do oglądania, jaką ostatnio miałam w rękach ☺️ Na wieczorne czytanie przed snem raczej się nie nadaje ale jestem pewna, że spędzicie z nią miłe chwile. • W książce znajdziecie szczegółowe opisy najmniejszych bohaterów dziecięcych bajek- krasnoludków. Wyjaśniona została tutaj szczegółowo ich geneza, budowa ciała (w tym po co krasnoludkom czapeczki), pochodzenie, ulubione zajęcia i wiele innych zagadnień z życia małych bohaterów. • Genialne ilustracje i duża dawka humoru sprawiają, że do tej książki będziecie często wracać.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo