Dlatego od ciebie odeszłam

Autor:
Agata Przybyłek
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2018)
Legimi (2018)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
Bądź przy mnie na zawsze
ISBN:
9788379767847, 978-83-7976-783-0
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.2 (6 głosów)

Po wspaniale przyjętym, wzruszającym bestsellerze „Bądź przy mnie zawsze”, Agata Przybyłek przedstawia nową powieść o wielkiej miłości i trudnych wyborach.

W „Dlatego od ciebie odeszłam” splatają się losy dwóch różnych kobiet, stojących przed uniwersalnym dylematem: rozum czy serce?

Poznajcie dramatyczną historię Marianny, której wojna pokrzyżowała życiowe ścieżki oraz współczesną historię miłosnego trójkąta – pomiędzy młodą, pełną życia studentką z Gdańska, jej byłym chłopakiem zmagającym się z problemami oraz pozornie wymarzonym partnerem.

Czasami miłość, która rodzi się między dwojgiem ludzi, nie wystarcza, by wszystko mogło potoczyć się szczęśliwie…

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • To III cz. cyklu "Bądź przy mnie zawsze" To historia Ady, studentki będącej w związku z Damianem, chłopakiem przedsiębiorczym i idealnym kandydatem na męża. I są też jej dwaj koledzy ze studiów - Igor, były chłopak i Paweł, kolega zakochany w Adze. To z nimi studentka spędza więcej czasu niż z zapracowanym narzeczonym - razem studiują, uczą się do egzaminów, bawią w klubach. Czy jest to w porządku względem Damiana? • I jeszcze Olga, przyjaciółka Ady, którą los "rzucił" w znajomość ze starszą panią Marianną. Wątek znajomości tych dwóch kobiet pozwala autorce na wprowadzenie historii w tło powieści. Marianna opowiada Oldze o wojennej miłości, miłości zakazanej Niemca i Polki. Ciekawa i zarazem smutna opowieść. • Jak potoczą się losy Ady, Damiana, Igora i Pawła? • Czym będą kierować się bohaterowie - miłością czy rozumem? • Najmniej wyrazistą postacią jest Olga, ale podobno cz. IV cyklu ma być poświęcona właśnie jej. Zapraszam do kolejne lektury w ramach tego cyklu. POLECAM
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo