Taśmy rodzinne

Autor:
Maciej Marcisz
Lektor:
Marcin Stec
Wyd. w latach:
2019 - 2021
Wydane w seriach:
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
ISBN:
978-83-272-5000-1, 978-83-280-6625-0
Autotagi:
audiobooki
CD
książki
MP3
powieści
proza
rodzina
Więcej informacji...
4.2 (6 głosów)

AUDIOBOOK. Książka mówiona w formacie MP3. Marcin Małys ma 30 lat, 63 tysiące złotych długu i mętną wizję własnej przyszłości. Kiedy ojciec decyduje się go wydziedziczyć i przekazać wielomilionowy majątek na cele dobroczynne, Marcin postanawia odzyskać należne mu dziedzictwo. Żeby nakłonić ojca do zmiany zdania, musi przekonać do siebie matkę, siostrę i brata, którzy postanowili o nim na zawsze zapomnieć. Z przezabawnej historii o próbach radzenia sobie z dorosłością Taśmy rodzinne przeradzają się w poruszającą sagę rodzinną. To opowieść o magicznej i fatalnej sile pieniądza, narodzinach fortun nowobogackich, toksycznym poczuciu wyjątkowości i skutkach manipulowania wspomnieniami. O tym, czego nigdy nie dowiemy się o cudzej rodzinie i o pewnej taśmie VHS.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Polecam Do refleksji
  • Książkę "wciągnąłem" w jeden dzień (i noc), pochłonęła mnie całkowicie. Jak chyba każdy trzy­dzie­stol­atek­ odnalazłem się w tej historii, swoich wspomnieniach, najntinsowym dzieciństwie, choć wyglądało ono zupełnie inaczej. Czyta się świetnie, dużo smutnych refleksji przychodzi w trakcie i po lekturze. PRZECZYTAĆ KONIECZNIE.
  • Niec­hron­olog­iczn­ie opisuje historię kilku członków rodziny, wskazując skąd biorą się ich wady czy wręcz patologiczne cechy. Sprawnie napisane, dobrze się czyta. Irytuje jednak stereotypowość tych cech i zachowań, która chyba jest środkiem wskazania jak bardzo nas wszystkich to dotyczy. Wszystko zmierza do wykazania, że pogoń za pieniądzem nikomu i w żadnym sensie nie wychodzi na dobre.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Maciej Marcisz
Lektor:Marcin Stec
Ilustracje:Tomasz Majewski
Wydawcy:Biblioteka Akustyczna (2021) Virtualo - Biblioteka Akustyczna (2021) Wydawnictwo WAB (2019) Legimi (2019) Audioteka (2019) Grupa Wydawnicza Foksal Heraclon International Virtualo
Serie wydawnicze:Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-272-5000-1 978-83-280-6625-0
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD druk epika książki literatura literatura piękna MP3 muzyka nagrania nagrania muzyczne powieści proza rodzina
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 8 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo