O jeden diament za daleko

Autor:
Marta Radomska
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2019)
Legimi (2019)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
Tego kwiatu jest pół światu
Z książką jej do twarzy
ISBN:
9788366278806, 978-83-66278-79-0
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.0

Miłość, ślub i diamenty – wszystko pasuje? Nie tym razem!

Majka już niedługo zostanie świadkową na ślubie swojego brata. Uroczystość zapowiada się nieziemsko! Tylko panna młoda zżerana stresem jest trudna do zniesienia, bo chciałaby, żeby wszystko było idealne.

Sprzeczki z przyszłą bratową to nie jedyny kłopot Majki. Jej konto bankowe świeci pustkami, a portfele przyjaciół wcale nie wyglądają lepiej. W żartach wspólnie planują napad na jubilera. Kilka dni później o dokładnie takim włamaniu będą pisały wszystkie gazety…

Czy któryś z przyjaciół Majki naprawdę posunął się tak daleko?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • To II część serii TEGO KWIATU JEST PÓŁ ŚWIATU i zdecydowaną kontynuacją cz. I / tytuł jak cała seria/ i dlatego proponuję czytać w kolejności. • Bohaterką znów jest Majka Kostrzewska , jej rodzina, partner i grono przyjaciół. • A w fabule - najpierw kłopoty finansowe Majki i jej przyjaciół i żartobliwe planowanie napadu na jubilera. A co będzie, gdy ten żart za kilka dni staje się realnym? Kto napadł na jubilera? Majka czy któryś z przyjaciół? • Kolejnym kłopotem Majki jest zbliżający się ślub ukochanego brata. Przyszła panna młoda , zdaniem Majki ,jest niezłą zołzą , terroryzującą przed swym ślubem otoczenie. Ale któregoś dnia narzeczona nie powraca do domu i ... pytanie: Kto zamordował "upiorną " narzeczoną? • I jeszcze Przemuś , kuzyn ze Stanów - jaką rolę odegra? • I znów Majka znalazła się w kręgu podejrzanych. I co na to komisarz Borówa, gdy dowie się, że ulubiony kotek Majki i jej partnera Stevena - wymiotuje diamentami? • POLECAM tę powieść zaliczaną do komedii kryminalnych z wartką akcją, szeregiem ciekawych wątków , którą czyta się szybko i przyjemnie. • W zapowiedziach cz. III , w której jednym z głównych bohaterów będzie brat Majki Michał, który "owdowiał " w narzeczeństwie.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo