Przebudzona

Autor:
Agnieszka Lis
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2020)
Legimi (2020)
Wydawnictwo Poznańskie Czwatra Strona
ISBN:
978-83-66431-87-4, 978-83-66431-88-1
978-83-66553-61-3
Autotagi:
beletrystyka
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
3.0 (4 głosy)

Podróż pełna pożądania właśnie się rozpoczęła.

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Lilianna i Honorata przekonały się o tym wielokrotnie. Tym razem jednak los wystawi je na próbę, na którą nie są gotowe.

Spokojna i poukładana Lilka nie przypuszcza, że całe jej dotychczasowe życie stanie na głowie za sprawą narzeczonego siostry. Chwila zapomnienia w ramionach przystojnego Anglika rozbudzi uśpione dotąd namiętności. Od tej pory nawet wyrzuty sumienia nie powstrzymają jej przed spełnianiem najgłębiej skrywanych fantazji.

Jak wiele jest w stanie zaryzykować Lilianna, aby poczuć smak spełnienia? Czy siostrzana miłość ma szansę przetrwać największą burzę? I jaką rolę odegra w życiu dziewczyn odnaleziony po latach ojciec?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • I znów kolejna , po Latawcach, inna powieść autorki, tym razem wzbogacona delikatną erotyką. • A w fabule historia sióstr wychowanych przez samotną matkę, która w swej zemście po zdradzie męża, odseparowała je od ojca. • Brak ojca i zgorzkniała matka spowodowało , że relacje sióstr, od samego początku są napięte i pełne rywalizacji. Pogłębia je jeszcze Philip , poznany Anglik, który zaręcza się ze starszą z sióstr Honoratą, ale jednocześnie "zaciąga" do sypialni młodszą Liliannę. Czy fakt ten będzie miał wpływ na dalsze życie dziewczyny? • POLECAM tę powieść o trudnych relacjach, prawie toksycznych między matką a córkami, jak i między siostrami oraz o poszukiwaniu ojca.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo