Czerwień rubinu

Tytuł oryginalny:
Rubinrot
Autor:
Kerstin Gier
Tłumacz:
Agata Janiszewska
Lektor:
Małgorzata Lewińska
Wydawca:
Wydawnictwo Egmont Polska (2011)
Wydane w seriach:
Trylogia czasu
Literacki Egmont
ISBN:
978-83-237-3438-3, 978-83-237-5306-3
Autotagi:
audiobooki
CD
druk
powieści
proza
4.2 (19 głosów)

Gwendolyn ma szesnaście lat, dwoje rodzeństwa, oddaną przyjaciółkę w klasie i lekko dziwaczną rodzinę. Z dnia na dzień dowiaduje się, że jest obdarzona genem podróży w czasie. Drugim podróżnikiem jest niejaki Gideon - bezczelny, arogancki, choć bosko przystojny młodzian, który tajną misję najchętniej zachowałby wyłącznie dla siebie. Ale bez Gwendolyn nie uda mu się misji wypełnić... Podróże w czasie, niebezpieczeństwa czyhające w najmniej spodziewanym momencie, miłość, która nie zna granic czasu... ta książka cię pochłonie. Dla ciebie również czas przestanie mieć znaczenie.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Książka spodobała mi się przede wszystkim ze względu na bohaterów. Bardzo podoba mi się sposób napisania tej książki, ponieważ narratorem jest młoda 17 letnia dziewczyna. Pomysł na książkę wydaje się banalny, lecz problem podróży w czasie został tutaj zupełnie inaczej przedstawiony. Wracam wielokrotnie do całej trylogii, ponieważ w dalszych częściach akcja się rozkręca. Serdecznie polecam :D
  • Książka jest świetna. Szukamłam kiedyś jaiś ciekawych tytułów romansów na internecie i natknęłam się na ten. Spoczątku stwierdziłam, że jest to książka jak inne, ale zdecydowałam że ją przeczytam. Od pierwszej strony tak mnie wciągnęło,że przecztałam ją w jedno popołudnie. Książka warta jest polecenia. Po prostu trzeba ją przeczytać :-)
  • Gwendolyn ma szesnaście lat, dwoje rodzeństwa, oddana przyjaciółkę w klasie i lekko dziwaczna rodzinę. Z dnia na dzień dowiaduje się, że jest obdarzona genem podróży w czasie. Drugim podróżnikiem jest niejaki Gideon – bezczelny, arogancki, choć bosko przystojny młodzian, który tajną misję najchętniej zachowałby wyłącznie dla siebie. Ale bez Gwendolyn nie uda mu się misji wypełnić... • Podróże w czasie, niebezpieczeństwa czyhające w najmniej spodziewanym momencie, miłość, która nie zna granic czasu... ta książka cię pochłonie. Dla ciebie również czas przestanie mieć znaczenie. • „Czerwień Rubinu” to pierwsza część „Trylogii czasu” – tom drugi, „Błękit Szafiru”, już niebawem... (nota wydawcy) • "Absolutnie wciągający miks tajemniczego thrilleru, romantycznej przygody i science-fiction, który czytelniczki najprawdopodobniej połkną na raz." • " Augsburger Allgemeine Zeitung"
  • Koleżanka mnie podkusiła żeby przeczytać no i czytam :)
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Wielka Wieś GBP
pies99
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo