Zimny chirurg

Autorzy:
Max Czornyj
Maksymilian Czornyj
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2010-2025)
Legimi (2020)
IBUK Libra (2010)
Wydane w seriach:
Mroczna Strona
Filia na Faktach
Wielkie Litery.pl
Filia Mroczna Strona
Autotagi:
beletrystyka
biografie
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
3.7 (16 głosów)

Wszyscy jesteśmy niewinni. Winne naszych zbrodni są jedynie złe okoliczności. Prawdziwa historia najbardziej makabrycznego seryjnego mordercy. Psychopaty, który trafił do podręczników kryminalistyki na całym świecie. Edmund Kolanowski jest zwyczajnym człowiekiem z sąsiedztwa. Ma żonę i dzieci, niczym szczególnym się nie wyróżnia. Poza jednym - instynktem bestii. Ta cecha czyni go zwyrodniałym mordercą i kolekcjonerem trofeów. Dewiantem analizowanym przez FBI. Czy Kolanowski jest potworem, czy może ofiarą własnej przeszłości? Dzięki tej książce wnikniesz w głąb umysłu seryjnego mordercy. Tym razem prawda okaże się bardziej przerażająca od fikcji.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Często nie zdajemy sobie sprawy kogo możemy mijać na ulicy albo z kim rozmawiać w sklepie... uświadamia że ludzie z zaburzeniami są wśród nas... Opisy wstrząsające i niewyobrażalne dla "normalnego" człowieka. Według mnie książka godna polecenia bo pogłębia naszą świadomość.
  • Wstrząsająca opowieść o tym co może się stać z naszym ciałem po śmierci, o tym że spotykany przypadkowo przechodzień może być mordercą, gwałcicielem czy dwiantem. Narracja pierwszoosobowa niejednokrotnie przysparza o gęsią skórkę. Ta książka zostanie w pamięci na długo.
  • Z czytaniem dotarłem do 164 strony i zamknąłem. Tego nie da się czytać o nekrofili, o zlizywaniu zwłok w trumnie etc....z czytania nie czerpię przyjemności i ciekawości, wręcz obrzydzenie. Koniec
  • Przeczytana choć dziwna ta książka a tematyka niesmaczna (nekrofilia).
  • Szokująca,mocna,konkretna,momentami obrzydliwa ze względów na tematykę nekrofilii,mimo to trudno się oderwać.Ta książka nie jest dla wrażliwców.
  • True story . Przerażająca ,wręcz niep­rawd­opod­obna­ historia w narracji pier­wszo­osob­owej­ dla czytelników o silnych nerwach . Ja jednak żałuję, że autor zrezygnował z rytmu języka i konstrukcji wypowiedzi bohatera. Historie warto poznać pomimo drastycznych faktów. Duży szacunek dla autora za podjęcie się pokazania drastycznej historii bez jakiejkolwiek fikcji, upiększeń oraz wzbogaceń fabularnych.
1 2
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Max Czornyj Maksymilian Czornyj
Wydawcy:Wydawnictwo Filia (2010-2025) Legimi (2020) IBUK Libra (2010)
Serie wydawnicze:Mroczna Strona Filia na Faktach Wielkie Litery.pl Filia Mroczna Strona
ISBN:978-83-8195-217-0 978-83-8195-303-0 978-83-8195-374-0 978-83-8195-401-3 978-83-8357-538-4 978-83-8402-739-4
Autotagi:beletrystyka biografie dokumenty elektroniczne druk e-booki elementy biograficzne epika książki literatura literatura piękna powieści proza wielka czcionka zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 15 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo