Nieznajoma

Autor:
Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Ilustracje:
Joanna Klimaszewska
Wydawcy:
Prószyński Media (2020)
Prószyński i Spółka (2020)
Wydane w seriach:
Osiedle Sielanka
Duże Litery
ISBN:
978-83-8169-273-1, 978-83-8169-389-9
978-83-8234-507-0
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
3.7 (3 głosy)

Nowa seria Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Współczesna zabawna historia z pazurem! Wartka akcja i bohaterowie, z którymi nie będziecie chcieli się rozstać! Do nowych apartamentowców w Sielance, małym osiedlu na obrzeżach Warszawy, wprowadzają się lokatorzy. Dawni mieszkańcy traktują ich jak intruzów, bo wysokie budynki niszczą willowy charakter Sielanki. Trwa cicha wojna dwóch światów. Beata, właścicielka salonu fryzjerskiego Czar usytuowanego w centrum Sielanki, jest najlepiej poinformowana w lokalnych sprawach. To u niej zawiązują się nici wszelkich intryg, choć o palmę pierwszeństwa w tej konkurencji walczy też Maria, emerytowana nauczycielka. Jednak najwięcej o mieszkańcach wiedzą menel Duży Rycho, który z powodu zakrzepicy musi spacerować przez sześć godzin dziennie, oraz Profesorowa, ponieważ regularnie wyprowadza na spacer swoje psy. Kontakty między lokalsami a napływowymi powoli zacieśniają się. Ala, żona dewelopera, zamierza prowadzić zajęcia jogi i szuka chętnych pań, architekt Stefan zaś, wróciwszy z dłuższego pobytu w USA, rozgląda się za pracą. Ich stłuczka na skrzyżowaniu rozpoczyna serię niefortunnych zdarzeń.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Samo życie.Nieuchronnie idzie do przodu,ale czy my na pewno cieszymy się z zachodzących zmian? Książka inna niż wcześniejsze tej autorki.Ciekawie skonstruowane postacie .Pozycja refleksyjna.
  • Bardzo podobała mi się Cukiernia pod Amorem.Tym cyklem pisarka postawiła sobie wysoko poprzeczkę.Obawiam się,że trudno będzie ją przeskoczyć.Osiedle Sielanka niestety mocno mnie rozczarowało.Jak dla mnie to taka książka o niczym.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo