Znam twoją tajemnicę

Autor:
Agnieszka Zakrzewska
Wydawcy:
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska (2020)
NASBI (2020)
ISBN:
9788366644113, 978-83-66195-94-3
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
4.5 (2 głosy)

Mroczna miłość, kłamstwa i samotność. Czy nienawiść może być lekiem na traumy przeszłości?

Leo zdaje się mieć idealne życie: luksusowy apartament, najdroższe auta, garnitury szyte na miarę i niezwykle intratną pracę w roli profesjonalnego uwodziciela. Potrzebę bliskości i ciepła zastępuje mu seks bez zobowiązań. Jego chorobliwa wręcz nienawiść do kobiet staje się metodą zarabiania dużych pieniędzy. Ta bezlitosna krucjata ma swoje korzenie w tragicznych wydarzeniach sprzed lat.

Gdy na jego drodze staje kolejna ofiara – Nadia – nie wie, jak ta relacja wpłynie na jego życie. Przeszłość znów da o sobie znać.

Mocna historia obnażająca dramat utraconego dzieciństwa i mechanizmy obrony przed odrzuceniem. Bez znieczulenia, lukru i sztampy.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • "Znam twoją tajemnicę" było moim pierwszy spotkaniem z autorką Agnieszką Zakrzewską. To historia w której znajdziemy całą gamę emocji. Książka opiera się na historii w której matka porzuca swe dziecko. To dziecko to Leon, którego poznajemy w wieku dziecięcym oraz dorosłym. To również Hania nie widoma dziewczynka, która miała szczęście poznając już dorosłego Leona. • Historia Leona jest trudna, jednak poznając go jako dziecko możemy wytłumaczyć jego decyzje w dorosłym życiu. • Czy Leon zdolny jest tylko do miłości do małej Hanii i swojego ojca? • Czy zdoła pozbyć się nienawiści do kobiet a przede wszystkim do swojej matki? • Autorka pokazuje nam, że dzieciństwo ma duży wpływ na to kim zostanie w przyszłości i to nie tylko w zawodzie ale także w charakterze. • życie Leona zmienia się gdy poznaje Nadię. Jednak czy Nadia jest prawdziwa? • Tego wszystkiego dowiedziecie się z książki. • Jedno jest pewne ! to nie jest romans z seksem w tle. • To jest historia dziecka odrzuconego. Dziecka, które przez własną matkę chciało popełnić samobójstwo (dobrze, że Leo miał babcię – bo to ona go znalazła, to ona zdążyła na ratunek ). Dziecka, które jako dorosły człowiek mści się na każdej kobiecie. Leo na zlecenie zrobi wszystko, by kobieta poszła z nim do łóżka. • To powieść, która zostanie z Tobą na dłużej!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo