Rytuał łowcy

Autor:
Przemysław Borkowski
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2020)
Legimi (2020)
Wydawnictwo Poznańskie
ISBN:
9788366736023, 978-83-66570-15-3
978-83-66570-16-0
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.3 (3 głosy)

Młoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę – morderstwo. Zwłoki znaleziono w pobliżu muru cmentarza, a twarz ofiary została mocno okaleczona. Komisarz Aleksanderski, który pierwszy przybył na miejsce zbrodni, odnajduje pod murem cmentarza kartkę z wierszem, który zdaje się jedynym tropem policji.

Wkrótce pojawia się kolejna ofiara, a po niej następne. Wszystkie łączy to samo: niecodzienne obrażenia zadawane po śmierci, które mogą wskazywać na jakiegoś typu praktyki magiczne.

Z czasem Seredyńskiej udaje się wpaść na trop zbrodniarza. Niestety również on zwraca na nią uwagę. Jest młoda, piękna, inteligentna i idealnie nadaje się na jego kolejną ofiarę…

„Opowieść o fascynującym mordercy – nie mogłam się oderwać!”Joanna Opiat-Bojarska

„Hipnotyzujące studium postępującego szaleństwa”.Piotr Borlik

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Rewelacyjna książka,która od pierwszej strony,wciąga czytelnika w mrożący krew w żyłach świat seryjnego mordercy ,który każde planowane morderstwo przeprowadza w potworny i hardcorowy sposób,a po jasnej stronie mocy staje drapieżna młoda i nieustępliwa Prokurator,i stary policyjny wyga ,który śledztwo przypłaci zawałem,a finałowa scena rozwala system,polecam czytać tą książkę nocą dla lepszego klimatu. • Nota 10/10 • PS Jestem pozytywnie zaskoczony że artysta z mojego ulubionego kabaretu napisał tak rewelacyjny kryminał,to jak na razie najlepsza książka jaką przeczytałem w tym roku .
  • Fascynująca książka.Borkowski- autor książki, kabareciarz, mający niebywały talent literacki.Trylogia kryminalna o psychologu Rozłuckim, to był sztos.,,Rytuał łowcy''to majstersztyk.Wartka akcja, pomysł na fabułę, nietuzinkowy morderca.Nie wiedziałam, że Pan z kabaretu,ma tak mroczną pisarską duszę.Książkę pochłonęłam w 3 h.Ocena 10/10
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo