Kłamstewka

Autor:
Nina Majewska-Brown
Wydawcy:
Bellona (2020)
Legimi (2020)
ISBN:
978-83-11-16023-1, 978-83-11-16050-7
978-83-11-16051-4, 978-83-11-16052-1
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
1.0 (2 głosy)

I choć trudno w to uwierzyć, ta historia po części wydarzyła się naprawdę.

Jeśli myślisz, że wiesz wszystko o swoim ukochanym, rodzinie czy przyjaciołach, to bardzo się mylisz. Każdy z nich skrywa jakąś tajemnicę. Lecz gdy sekrety innych zaczynają wpływać na twój los, zastanów się, z kim się zadajesz.

Pola ma wrażenie, że jest wyjątkową szczęściarą, bo zdaje się, że wszystko zaczęło jej się układać: osiągnęła sukces, ma pracę w której się spełnia, kochającą mamę i właśnie szczęśliwie zakochała się w mężczyźnie, który sprawia wrażenie idealnego.

I gdy już lepiej być nie może, niespodziewanie okazuje się, że żyje wśród półprawd i niedomówień, że nikt z otaczających ją ludzi nie jest tym, za kogo się podaje. W dodatku ona też nie wie o sobie wszystkiego. A gdy wychodzi na jaw, że ktoś szczególnie bliski mógł stać się dla niej największym zagrożeniem, jej świat rozpada się jak domek z kart.

I znowu ten stan szoku - tylko Nina-Majewska Brown potrafi tak obrócić w pył życie swoich bohaterek, że aż trudno w to uwierzyć! Olga Kowalska z WielkiBuk.com

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Po książkę sięgnęłam zachęcona recenzją Olgi z Wielkiego Buka, bo zazwyczaj omijam tego typu literaturę. Ta pozycja tylko utwierdziła mnie w mojej niechęci. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Naiwna, płaska, naciągana i zupełnie rozmijająca się z moimi oczekiwaniami co do niej, które miałam po przeczytaniu opisu na okładce. Ta książka to idealny przykład na to, że nawet autorzy zajmujący się "lekką, łatwą i przyjemną" literaturą powinni zrobić chociaż minimalny research (np. ballada "Nothing Else Matters" Mettalicy nie jest ani trochę agresywna i od kiedy w metalu są "bity"?). Zdecydowanie odradzam.
  • Romansidło dla dwunastolatek.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo