Nieboszczyk sam w domu

Autor:
Alek Rogoziński
Wydawcy:
Wydawnictwo Fili (2020)
Legimi (2020)
Wydane w seriach:
Mroczna Strona
Filia Mroczna Strona
ISBN:
978-83-8195-292-7, 978-83-8195-371-9
978-83-8195-411-2
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.0 (8 głosów)

Wśród nocnej ciszy... zbrodnia się rodzi… Mieszkańcy kamienicy w małym miasteczku Morderczo przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Mają nadzieję, że spędzą je w spokojnej i miłej atmosferze. Kiedy jednak młode małżeństwo zamiast prezentów, znajdzie pod choinką nieżywego świętego Mikołaja, inny z lokatorów odkryje, że skradziono mu bezcenną rodzinną pamiątkę, a swoje „śledztwo” zacznie prowadzić dwójka dziesięciolatków, sielankowa rzeczywistość zamieni się w... prawdziwą komedię omyłek...(https://aros.pl/ksiazka/nieboszczyk-sam-w-domu)
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • "Nieboszczyk sam w domu" to pierwsza książka Alka jaką przeczytałam. Uwilebiam kryminały i miałam obawy co do części humorystyczne, ale nie potrzebnie. Akcja świetnie poprowadzona, świąteczny klimat tylko dodaje dreszczyku. Mimo, że mamy trupa to jednak świetnie się bawiłam. Gorąco polecam :)
  • To świąteczno - kryminalno - obyczajowa powieść oczywiście z morderstwem w tle. Tym razem padło na Świętego Mikołaja , którego zwłoki odnaleziono w zamkniętym, według relacji właścicieli, mieszkaniu , pod choinką. • Oczywiście do akcji wkracza policja z komisarzem Darskim, ale pojawia się też druga para "śledczych" , ośmiolatków, bystrych obserwatorów, którzy to wszędzie zajrzą i wszystko muszą sprawdzić. • Kto wygra ten "wyścig" ? Wszędobylskie dzieciaki czy dysponująca wieloma środkami policja? • POLECAM tę pełną humoru powieść, z przeuroczymi dialogami dzieci, zabawnymi ksywkami gangsterów i jak zawsze wodzeniem za nos czytelnika po fabule i akcji.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
TrissM
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo