Małe sekrety

Tytuł oryginalny:
Little secrets
Autor:
Jennifer Hillier
Tłumacz:
Katarzyna Bieńkowska
Wydawcy:
Warszawskie Wydawnictwo Literackie Muza (2020)
Legimi (2020)
ISBN:
978-83-287-1467-0, 978-83-287-1472-4
978-83-287-1558-5
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
3.7 (3 głosy)

Wystarczy jeden mały sekret, żeby twoje życie rozsypało się jak domek z kart…

Marin miała idealne życie. Jej mąż, Derek, którego poznała jeszcze na studiach, prowadzi własną firmę produkującą zdrową żywność, ona sama jest właścicielką kilku luksusowych salonów fryzjerskich. Są poważaną i podziwianą w Seattle parą, cieszącą się ponadto szczęśliwym życiem rodzinnym – do czasu, aż ich czteroletni synek Sebastian zostaje porwany i cały ich świat wali się w gruzy.

Szesnaście miesięcy później Marin jest cieniem samej siebie. Prowadzone przez FBI śledztwo utknęło w martwym punkcie. Sprawa Sebastiana dawno przestała być medialną sensacją, a chłopiec wciąż pozostaje zaginiony. Marin i Derek prawie ze sobą nie rozmawiają. Marin zatrudnia w sekrecie prywatną panią detektyw, ta jednak zamiast odnaleźć Sebastiana, w toku poszukiwań odkrywa, że Derek ma romans z dwudziestoczteroletnią studentką. To dramatyczne odkrycie paradoksalnie przywraca Marin do życia. Straciła synka, nie zamierza stracić również męża. W kochance męża, Kenzie, odnalazła wreszcie konkretnego wroga i może stanąć do walki. Walki na śmierć i życie… Pomocą służy Marin jej najdawniejszy i jedyny prawdziwy przyjaciel, Sal. Zrozpaczona kobieta nie wie jednak, że w tej zabójczej rozgrywce nic nie jest takie, jak się wydaje…

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Lubię sięgać po ksiązki nowych pisarzy.Nigdy nie wiem wtedy czego się spodziewać.Małe sekrety nie są powieścią krwistą i brutalną.Miłośnicy tego rodzaju ksiązek mogą być rozczarowani.Ale jest w niej doskonale przedstawona sytuacja zdradzonej żony i młodej kochanki.Ból, niepewność.Świat mediów społ­eczn­ości­owyc­h , gdzie ludzie kreują fałszywe, szczęśliwe życie tak bardzo odbiegające od prawdziwego.Książkę przeczytałam z dużym zain­tere­sowa­niem­.Niestety samo zakończenie jest jak dla mnie zbyt banalne i za to daję Hiller minus.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo