Heartstopper

Tytuł oryginalny:
Heartstopper
Autor:
Alice Oseman
Wydawcy:
Wydawnictwo Jaguar (2021)
Hodder Children s Books (2018-2019)
Hachette
ISBN:
978-1-444-95138-7, 978-83-8266-007-4
Autotagi:
beletrystyka
druk
ikonografia
komiksy
komiksy i książki obrazkowe
książki
powieści
Więcej informacji...
5.0

Komiks w języku angielskim. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. Charlie and Nick are at the same school, but they've never met ... until one day when they're made to sit together. They quickly become friends, and soon Charlie is falling hard for Nick, even though he doesn't think he has a chance. But love works in surprising ways, and Nick is more interested in Charlie than either of them realised. Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Heartstopper 1
Autor:Alice Oseman
Tłumacz:Natalia Mętrak-Ruda
Scenariusz:Alice Oseman
Wydawcy:Wydawnictwo Jaguar (2021) Hodder Children s Books (2018-2019) Hachette
ISBN:978-1-444-95138-7 978-83-8266-007-4
Autotagi:beletrystyka druk epika film i wideo ikonografia komiksy komiksy i książki obrazkowe książki literatura literatura piękna powieści
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 6 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo