Nie moja matka

Tytuł oryginalny:
Not my mother
Autor:
Miranda Smith
Tłumacz:
Malwina Stopyra
Lektor:
Lena Schimscheiner ...
Wydawcy:
Storybox.pl (2022)
Wydawnictwo Filia (2021-2022)
Heraclon International
Wydane w seriach:
Mroczna Strona
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Filia Mroczna Strona
ISBN:
978-83-8195-715-1, 978-83-8195-963-6
978-83-8271-312-1
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
druk
książki
MP3
powieści
proza
Więcej informacji...
4.3 (3 głosy)

Mają niewłaściwą osobę. Popełnili błąd. Policja bez przerwy myli tropy, prawda? Mówią o tym w każdym filmie dokumentalnym. Nie ma mowy, żeby moja matka, jedyny rodzic, jakiego kiedykolwiek miałam, mogła zrobić coś tak potwornego. Moja matka jest troskliwa. Myśli o innych. Wszystkich stawia przed sobą, a mnie przede wszystkim. Nie jest typem osoby, która mogłaby zrobić coś takiego. Czy całe moje życie jest kłamstwem? Muszę poznać prawdę. Ale im więcej wiem, tym bardziej jestem przerażona. Zaczynam się zastanawiać, czy tracę kontakt z rzeczywistością, czy może moja własna córka jest w niebezpieczeństwie? Na pewno jednak coś tu się nie zgadza. Niezmiernie wciągający thriller psychologiczny, idealny dla fanów Gillian Flynn, Ruth Ware i Lisy Jewell. Czyta Lena Schimscheiner.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • całkiem dobra książka, czyta się szybko i z zain­tere­sowa­niem­, chociaż w pewne fragmenty trudno uwierzyć
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Miranda Smith
Tłumacz:Malwina Stopyra
Lektorzy:Lena Schimscheiner Anna Grochowska
Wydawcy:Storybox.pl (2022) Wydawnictwo Filia (2021-2022) Heraclon International
Serie wydawnicze:Mroczna Strona Audiobook Audiobook - Heraclon International Filia Mroczna Strona
ISBN:978-83-8195-715-1 978-83-8195-963-6 978-83-8271-312-1
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD druk epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 13 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo