Cały ten czas

Autor:
Hania Czaban
Wydawcy:
We Need Ya - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2022)
Legimi (2022)
Wydawnictwo Poznańskie
ISBN:
9788367054515, 9788367176934
978-83-67054-50-8
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
książki
proza
4.0

Książka nastolatki idealna dla nastolatków i nie tylko!

Wejdź do świata, w którym od pięciu tysięcy czterystu sześćdziesięciu dziewięciu dni jest 21 czerwca 2106 roku. Każdego wieczoru podczas gwałtownej Burzy czas cofa się o dobę. Nikt nie pamięta, jak wcześniej wyglądało życie, a w Przedczas wierzy niewielu.

Nastoletnia Mar pragnie odkryć, co stało się z jej rodzicami. Opuszcza dom ciotki, wsiada na konia i rusza do Miasta owianego grozą. Na jej drodze niespodziewanie pojawia się Artel, chłopak parający się fizyką i skrywający w domu wehikuł czasu, który nie działa. Czy tę dwójkę łączy wspólna przeszłość, a może to właśnie przyszłość splecie ich losy?

Wątek romantyczny, oklepana dystopia, bohaterowie, którzy nie myślą, co robią? To nie tutaj! Hania Czaban zabierze was w niezwykłą podróż i sprawi, że wasze umysły rozbłysną niczym gwiazdy na nocnym niebie!

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Wyobraźcie sobie przyszłość, a dokładniej datę 21 czerwca 2106 roku. Zapewne w Waszej głowie pojawiła się wizja spokojnego, upalnego dnia, mogliście też pomyśleć o rozwoju technologicznym jaki nas czeka albo eksploracji przestrzeni pozaziemskiej. A jak zmieni się ta wizja, gdy dowiecie się dodatkowo, że ta sama data powtarza się już od pięciu tysięcy czterystu sześćdziesięciu dziewięciu dni? • Tak właśnie wygląda rzeczywistość Mar. Co noc, w trakcie Burzy, czas cofa się o dwadzieścia cztery godziny, powracając do punktu wyjścia. Motywowana chęcią odkrycia co stało się z jej rodzicami, główna bohaterka opuszcza dom Ciotki i wyrusza do Miasta w poszukiwaniu odpowiedzi. Niespodziewanie w trakcie podróży spotyka Artela – entuzjastę fizyki i posiadacza niedziałającego wehikułu czasu. Czy razem uda im się zdobyć odpowiedzi na mnożące się pytania o otaczający ich świat? • Cały ten czas to debiutancka powieść nastoletniej Hani Czaban, opowieść dystopijna, z motywem podroży w czasie i przyciągającą oko ilustracją autorstwa Karoliny Nakazato na okładce.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo