Sklep z tysiącem cudów

Autor:
Agnieszka Krawczyk
Wydawcy:
Warszawskie Wydawnictwo Literackie Muza (2022)
Legimi (2022)
Wydane w seriach:
Plac na Stawach
ISBN:
978-83-287-1650-6, 978-83-287-1651-3
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
5.0

Czy miłość i szczęście można znaleźć przypadkiem w niepozornym sklepie ze starociami?

Juliusz Kulik jest odnoszącym sukcesy, bezkompromisowym prawnikiem. Eliza Zaniecka – porywczą i ambitną aktorką serialową. Tych dwojga nic nie łączy i pewnie ich drogi nigdy by się nie zeszły, gdyby nie pewien sklep.

„Same cuda” to miejsce, do którego Juliusz oddaje rzeczy po swoich rodzicach. Do tego gestu namawia go wspólnik – mecenas Dolęgowski, chodząca encyklopedia ciekawych prawniczych przypadków i właściciel obdarzonego niezwykłą inteligencją jamnika Kaprysa. W sklepie Kulikowi wpada w ręce niepozorny rysunek, który budzi w nim uśpione uczucia. Poprzednia właścicielka obrazka pragnie go jednak odzyskać i nie spocznie póki nie osiągnie celu. A jest to prawie niemożliwe, bo Juliusz nie cierpi sytuacji, nad którymi nie ma kontroli, i osób, próbujących wywierać presję.

Życie pisze scenariusze, których nie powstydziłby się najlepszy serial.

Czy doświadczona przez życie, zachłannie poszukująca miłości Eliza uwierzy, że los może się do niej uśmiechnąć? Czy cyniczny i znudzony codziennością Juliusz jest w stanie się zmienić? Co może się wydarzyć, gdy dwoje ludzi z różnych światów odkryje, jak bardzo są do siebie podobni?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Bardzo przyjemnie się czyta. Losy bohaterów połączył sklep, gdzie każdy może przekazać przedmioty, których już nie potrzebuje, dając im w tem sposob drugie życie. Książka napisana lekko, pomimo wątków psyc­holo­gicz­nych­. Bohaterowie jak przedmioty, próbują zyskać drugą szansę na poprawę relacji rodzinnych.Polecam
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo