O włos

Autor:
Katarzyna Bonda
Lektor:
Adam Bauman (1957-2021)
Wydawcy:
Muza Warszawskie Wydawnictwo Literackie (2022)
Legimi (2022)
Wydane w seriach:
Detektyw Jakub Sobieski
ISBN:
978-83-287-2011-4, 978-83-287-2018-3
978-83-287-2286-6, 978-83-287-2287-3
Autotagi:
audiobooki
CD
dokumenty elektroniczne
MP3
powieści
proza
2.7 (7 głosów)

Nie ma pięknych zbrodni. Są tylko piękne ofiary.Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy. W Lesie Kabackim zamordowano dwie młodziutkie dziewczyny. Policjanci od dawna nie widzieli tak zbezczeszczonych zwłok. Ale to nie koniec makabrycznych odkryć, bo w trakcie przeczesywania okolicy śledczy trafiają na coś jeszcze: spięty zieloną wstążką pukiel blond włosów, który z całą pewnością nie należał do zamordowanych kobiet. To fetysz, ale i cenny dowód.Kosiarz z Kabat sieje postrach zwłaszcza wśród pracownic agencji towarzyskich. To wśród nich upatruje kolejnych ofiar. Świat alfonsów i prostytutek jest zamknięty dla policji. Do akcji nieformalnie wkracza detektyw Jakub Sobieski.

Tropy prowadzą w przeszłość, do niewyjaśnionej zbrodni sprzed lat. Czy pragnienia mordercy znów dały o sobie znać? Czy młodemu detektywowi uda się wytropić sprawcę, zanim życie straci kolejna kobieta? Przekonaj się, czy prawda zawsze musi wyjść na jaw. „O włos” – pierwszy tom serii z detektywem Jakubem Sobieskim.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Książka na początku wciągi i zachęca do czytania (fabuła ciekawa). Mniej więcej od połowy.............przestaje interesować. Przyznam że doczytałem "trochę na siłę". Koniec zaskoczył NEGATYWNIE. Nie zachęciła mnie do czytania kolejnych części (jeśli się pojawią)
  • Treść książki jest interesująca, ale nie powoduje niecierpliwego dociekania co dalej w kolejnych rozdziałach. Niektóre naświetlone sytuacje wzbudzają wątpliwości, co do naturalnego zachowania bohaterów. Ciekawa, ale nie powala. Koniec rozczarowujący.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo