Brakujący element

Tytuł oryginalny:
Match
Autor:
Harlan Coben
Tłumaczenie:
Magdalena Słysz
Andrzej Szulc
Wydawcy:
Wydawnictwo Albatros (2022)
Legimi (2022)
Albartos Andrzej Kuryłowicz (2022)
Wydane w seriach:
Wilde
Thriller
Thriller - Wydawnictwo Albatros
ISBN:
978-83-6733-839-4, 978-83-6733-887-5
978-83-6742-611-4, 978-83-8215-827-4
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
rodzina
4.2 (12 głosów)

Gratka dla miłośników bestsellerowego „Chłopca z lasu”. Kolejna powieść Harlana Cobena — autora kultowych thrillerów i powieści kryminalnych

Zgodnie z przypuszczeniami Coben nie kazał czekać długo zniecierpliwionym fanom „Chłopca z lasu”, zafascynowanych dalszymi losami Wilde’a. Po dwóch latach wraca on z kolejną powieścią — tym razem jest to „Brakujący element”. Wilde coraz dotkliwiej zaczyna odczuwać niepewność spowodowaną brakiem wiedzy o swojej przeszłości i rodzinie. Aby rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia, rejestruje się na jednej ze stron internetowych, umożliwiających odnalezienie się spokrewnionym ze sobą osobom.

Próba ta kończy się powodzeniem i Wilde ma w końcu szansę poznać swojego biologicznego ojca. Spotkanie z nim w żaden sposób nie idzie jednak po jego myśli, rodząc tym większe wątpliwości co do swoich korzeni. Niespodziewanie okazuje się również, że jednym z jego krewnych jest Peter Bennett — gwiazdor popularnego TV show, zmagający się obecnie z poważnymi problemami natury osobistej i zmasowanym internetowym hejtem. Zaintrygowany Wilde postanawia zająć się śledztwem w sprawie Bennetta. Świat blichtru i sławy okaże się jednak bardziej przerażający, niż początkowo można to było sobie przypuszczać…

„Brakujący element” to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom zagadek kryminalnych oraz powieści z dreszczykiem. Nie bez przyczyny Coben uznawany jest przecież za czołowego przedstawiciela tego gatunku. Zamów ją już dziś na stronie swiatksiazki.pl.

Harlan Coben — co warto o nim wiedzieć?

Harlan Coben to obecnie jeden z najpopularniejszych pisarzy amerykańskiego pochodzenia. Jego debiut literacki miał miejsce 1990 roku. Przełom w jego karierze nastąpił jednak 5 lat później, kiedy to światło dzienne ujrzała pierwsza z serii książek o Myronie Bolitarze. Od tego czasu na rynku wydawniczym pojawiło się kilkadziesiąt innych powieści Cobena. Wiele z nich doczekało przeniesienia ich na mały ekran. Jednym z nich jest polski miniserial w reżyserii Leszka Dawida pt. „Z głębi lasu”. Przez wiele tygodni królował on na szczytach najpopularniejszych produkcji krajowych.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Coben w formie. Seria z Wildem wciąga, jak zawsze czyta się jednym tchem.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo