Siostry

Tytuł oryginalny:
Sisters
Autor:
Michelle Frances
Wydawcy:
Wydawnictwo Albatros (2022)
Legimi (2022)
Wydane w seriach:
Thriller
Thriller - Wydawnictwo Albatros
ISBN:
978-83-6733-811-0, 978-83-67338-42-4
978-83-6742-648-0
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.0

Jedna z nich jest ulubienicą. Ta druga dobrze o tym wie. Thriller autorki bestsellera „Ta dziewczyna”. Opowieść o podszytej mrocznymi sekretami rodzinnej rywalizacji pomiędzy dwiema siostrami, której akcja toczy się na skąpanej w słońcu włoskiej wyspie. Wciągający kryminał, w którym napięcie i groza rosną z minuty na minutę… Czy krew jest naprawdę gęstsza niż woda? Abby i Ellie nawet w dzieciństwie nie były sobie bliskie. Teraz, kiedy są już po trzydziestce, każda z nich żywi głęboko zakorzenioną urazę do drugiej. Abby zazdrości siostrze wyglądu gwiazdy filmowej i statusu ulubienicy matki. Ellie chciałaby mieć partnera tak idealnego jak mąż Abby i dom tak wspaniały, jak jej willa na skąpanej w słońcu włoskiej wyspie Elbie. Kiedy Abby zaprasza Ellie do siebie, obie siostry mają nadzieję na chwilowe zawieszanie broni - wspólny relaks i puszczenie w niepamięć dzielących ich różnic. Ale obecność matki, Susanny, sprawia, że wszystkie napięcia z przeszłości szybko wypływają na powierzchnię. A Ellie zaczyna podejrzewać, że Abby i ich matka skrywają niebezpieczny sekret. . . Wkrótce okaże się, że siostry mogą polegać tylko na sobie nawzajem. Czy zaryzykują i obdarzą się zaufaniem?

Dosłownie pochłaniałam kolejne strony - ta książka ma niesamowite tempo! Louise Candlish Michelle Frances daje świeżą energię klasycznej opowieści o rywalizacji pomiędzy rodzeństwem i rodzinnych tajemnicach. A finał tej historii nie jest ani trochę rozczarowujący. „Daily Mail” Toksyczne relacje rodzinne, duszna europejska sceneria i zawiła fabuła, która sprawia, że nie wiadomo już, komu i czemu ufać. Catherine Cooper, autorka książki „The Chalet” Doskonała… Zawiła i idealnie stopniująca napięcie. Jo Spain, autorka powieści „Wyznanie” Genialnie zawiła, złowieszcza i uzależniająca lektura! „Sunday Mirror”

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • dość dziwna książka, trochę jakby sklejone kilka różnych rodzajów historii. miejscami przydługawa. i być może przez to nie doczytałam zbyt dokładnie jak było naprawdę z historią sprzed lat.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Michelle Frances
Tłumaczenie:Maria Olejniczak-Skarsgård Maria Frąc
Wydawcy:Wydawnictwo Albatros (2022) Legimi (2022)
Serie wydawnicze:Thriller Thriller - Wydawnictwo Albatros
ISBN:978-83-6733-811-0 978-83-67338-42-4 978-83-6742-648-0
Autotagi:audiobooki dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 7 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo