Skarb

Autor:
Weronika Anna Marczak
Wydawcy:
Wydawnictwo You YA Muza SA (2023)
You YA (2022-2023)
Muza SA
Wydane w seriach:
Rodzina Monet
ISBN:
978-83-287-2508-9, 978-83-287-2508-9
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
3.5 (6 głosów)

Zagubiona i odnaleziona jesteś jak skarb. Hailie Monet ma niespełna piętnaście lat, gdy w wypadku samochodowym traci dwie najukochańsze osoby: mamę i babcię. Ze skromnego, ale pełnego miłości i ciepła domu trafia do luksusowej willi w Pensylwanii zamieszkanej przez pięciu władczych i zdystansowanych mężczyzn. Oni raczej chłodno przyjmują nastolatkę. Will, Vincent, Dylan, Shane i Tony to starsi bracia Hailie, o których istnieniu dziewczyna nie miała pojęcia. Tęsknota za ukochaną mamą, zagubienie w obcej rzeczywistości i brak zrozumienia ze strony rodzeństwa są trudne do udźwignięcia. I choć w nowym domu jest wszystko, o czym może marzyć nastolatka, prywatne liceum jest najlepsze w stanie, a stylowy mundurek i drogie ubrania leżą idealnie, Hailie czuje się bardzo samotna. Jakby tego było mało, z każdym dniem odkrywa, że życie jej braci pełne jest mrocznych sekretów, których będą strzec, zwłaszcza przed swoją młodszą siostrzyczką. Pierwszy tom serii, która podbiła serca czytelników polskiego Wattpada [opis wydawcy].
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • na początku książka bardzo nudna, ale na pod koniec akcja która miała miejsce bardzo mnie zaciekawiła nie można się było oderwać pod koniec książki ogólnie fabuła opiera się na tym że szesnastoletnia dziewczyna wprowadza się do pięciu braci o których kompletnie nie nie wiedziała ogólnie polecam całą serie 4,5\5
  • Moim zdaniem trochę zbyt wychwalana książka. Nie jest zła, ale nie wiem czy zasługuje na taki rozgłos. Gdyby nie sceny przemocy to mogła by być dla młodszych (od 13 roku życia może?). Osobiście ciężko było mi przez nią przebrnąć z uwagi na niektóre zachowania bohaterów i po prostu nastawiłam się na coś lepszego, ale rozumiem że mogła komuś podpasować.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo