Rzeczy, których nie dokończyliśmy

Tytuł oryginalny:
Things we leave unfinished
Autor:
Rebecca Yarros
Tłumacz:
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Wydawcy:
Grupa Wydawnicza Filia (2023)
Legimi (2023)
Wydane w seriach:
Hype
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.3 (14 głosów)

WROGOWIE. NIEUKOŃCZONY MASZYNOPIS. PONADCZASOWY ROMANS.

Georgia Stanton dowiaduje się, że jej zmarła prababcia Scarlett – sławna autorka romansów – nie dokończyła swojej ostatniej książki. Kobieta postanawia spisać historię nestorki.

Tymczasem pojawia się Noah Harrison, autor bestsellerowych powieści. Mężczyzna na żywo okazuje się tak samo arogancki, jak w wywiadach. Georgia postanawia nie dopuścić, by dokończył książkę jej prababci, nawet jeśli wydawca upiera się, że ten przystojny autor romansów świetnie się do tego nadaje.

Dla Noah wymyślenie zakończenia powieści legendy pióra to jedno, jednak uporanie się z jej piękną, upartą i cyniczną prawnuczką Georgią, to zupełnie inna sprawa.

Wkrótce jednak rozpoczynają wspólną pracę i zaczynają rozumieć, dlaczego autorka nigdy nie dokończyła swojej książki. Razem odkrywają, że Scarlett skrywała najwspanialszą historię miłosną

wszech czasów – swoją własną. Podczas drugiej wojny światowej zakochała się w atrakcyjnym i tajemniczym pilocie Jamesonie.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Polecam, wciągająca.
  • Polecam końcówka bardzo mnie zaskoczyła ❤️
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Rebecca Yarros
Tłumacz:Katarzyna Agnieszka Dyrek
Lektor:Agata Skórska
Wydawcy:Grupa Wydawnicza Filia (2023) Legimi (2023)
Serie wydawnicze:Hype
ISBN:9788382807042 978-83-8280-611-3 978-83-8280-776-9 978-83-8357-075-4 978-83-8357-076-1 978-83-828-611-3
Autotagi:audiobooki beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 11 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo