Magnolia Parks

Autor:
Jessa Hastings
Tłumaczenie:
Anna Dobrzańska
Janusz Ochab
Wydawcy:
Wydawnictwo Albatros (2023)
Legimi (2023)
ISBN:
978-83-6751-369-2, 978-83-67513-74-6
978-83-6775-754-6
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
książki
powieści

Sensacja Tik-Toka!

Pierwsza powieść (początkowo wydana nakładem własnym autorki) cyklu nowoczesnych romansów, których akcja rozgrywa się w środowisku młodej londyńskiej elity – pięknych i bogatych dwudziestolatków, którzy mają u stóp cały świat i dostają wszystko, czego zapragną.

Cykl „Magnolia Parks” podbił serca czytelników – najpierw poprzez media społecznościowe, a potem w tradycyjny sposób: za sprawą rynku wydawniczego i telewizji.

Wielbicielki powieści Colleen Hoover, „Plotkary” i serialu „Euforia” oszaleją na jej punkcie! Ile razy w życiu można kochać naprawdę?

Ona jest piękną, bogatą, egocentryczną i nieco neurotyczną bywalczynią londyńskich salonów. On – jednym z najbardziej rozchwytywanych angielskich modeli, bad boyem i kobieciarzem, który złamał jej serce. Ale każdy wie, że Magnolia Parks i B.J. Ballentine są sobie przeznaczeni. Wspólna przyszłość jest im pisana, choć ich obecna relacja wygląda na toksyczny związek, w którym oboje nie mogą się odnaleźć.

Ona spotyka się z innymi mężczyznami, żeby trzymać go na dystans, a on sypia z innymi kobietami, żeby się na niej odegrać. Mimo to zawsze do siebie wracają, przyciągani jakąś dziwną chemią i wspomnieniami tego, co łączyło ich kiedyś. Czy jednak można wskrzesić związek, gdy dookoła pełno jest kłamstw i niedomówień, kiedy złamano zbyt wiele serc, a prawda o tym, co wydarzyło się trzy lata temu, nadal nie wyszła na jaw?

Poznajcie uniwersum Magnolii Parks – przed wami siedem powieści gwarantujących rozkoszną, niepoprawną i pełną blichtru zabawę! Recenzje czytelników:

Przeciwieństwo wszystkiego, czego oczekiwałam po dobrym romansie – uwielbiam ją! Zachorowałam na te książki i nie chcę nigdy wyzdrowieć!

Przeczytałam „Magnolię Parks” i nie mogę już myśleć o niczym innym.

Ta książka to moja obsesja, moje uzależnienie – płynie w moich żyłach, przenika mi umysł, chcę jej więcej i więcej!

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo