Miłość w cieniu słońca

Autor:
Katarzyna Grochola
Wydawcy:
Wydawnictwo Literackie Oficyna Literacka Noir sur Blanc (2023)
Legimi (2023)
ebookpoint BIBLIO (2023)
ISBN:
978-83-08-06889-2, 978-83-08-07843-3
978-83-08-08105-1, 978-83-08-08106-8
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
2.3 (6 głosów)

Czy możesz się spodziewać, że tego właśnie dnia spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba to coś, co nie pozwoli ci już nigdy wrócić do normalnego życia? Co postawi na głowie twoje przekonania, twoją wygodę, twój brak oczekiwań? Czy można się przygotować na miłość? Wzruszająca historia Harriet i Andrew. Ona – wyzwolona artystka, tuż po traumie rozstania. On – pracownik korporacji, pełen lęków i ograniczeń, z jakich leczy go miłość. Połączyło ich uczucie niebanalne pod każdym względem. Nagłe, ryzykowne, niemożliwe. Pełne namiętności i dramatycznych zwrotów akcji, po których oboje przewartościują własne życie. Bohaterowie powieści chcą wybrać słoneczną stronę – ale nie wiedzą, że cały czas pozostają w cieniu. W cieniu słońca.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Moim zdaniem najlepsza książka Pani Katarzyny, dziwna, nietypowa, nie ma tu rozdziałów, nie ma chronologii. Piękna historia miłości dwojga ludzi opowiedziana z perspektywy mężczyzny. Ale nie jest to lekkie romansidło na deszczowe popołudnie. Raczej literatura piękna, nasycona mnóstwem opisów, porównań, przemyśleń. I dla mnie najważniejsze przesłanie: nie odkładaj niczego na potem, bo potem może już nie być.
  • Po opisie wydawało mi się, że będzie to ciekawa książka. Ale gdy zaczęłam czytać to ledwo i z dużym samozaparciem dotarłam do połowy. Chciałam dać jej szansę, ale nie dałam rady. Przeczytałam jeszcze 4 ostatnie kartki, żeby zobaczyć jak się skończy. Dla mnie ta książka jest niezrozumiała, dziwnie napisana i w ogóle nie mogłam wgryźć się w tę historię. Mnie się nie podobała.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo