Palazzo

Tytuł oryginalny:
Palazzo
Autor:
Danielle Steel
Tłumacz:
Aleksandra Żak
Wydawcy:
Pan Books (2024)
Luna (2023)
Legimi (2023)
Wydawnictwo Marginesy
ISBN:
978-1-5290-2244-5, 978-83-67790-38-3
978-83-67859-58-5
Autotagi:
książki
powieści
proza
zarządzanie
2.0

Bajeczne Włochy, bezwzględny świat włoskiej mody i pełna emocji historia o miłości, rodzinie i dziedzictwie.

Po tragicznej śmierci rodziców w wypadku Cosima Saverio przejmuje rodzinną luksusową markę modową. Młoda kobieta mierzy się nie tylko z wyzwaniami, jakie niesie prowadzenie firmy; musi także utrzymać elegancką rodzinną posiadłość – czterystuletni palazzo w Wenecji – oraz opiekować się młodszą siostrą Allegrą, ocalałą po tragedii, która zabiła jej rodziców, oraz bratem Lucą, ze słabością do szalonych imprez, pięknych kobiet i kasyn.

Cosima, stawiając czoło osobistym i zawodowym trudnościom, okazuje się mądra ponad wiek, jednak sukces ma swoją cenę – jej potrzeby stale schodzą na dalszy plan. Jest poślubiona firmie, a wolny czas oddaje tym, którzy na niej polegają… do momentu, gdy poznaje Oliviera Bayarda, założyciela najpopularniejszej francuskiej marki produkowanych seryjnie torebek.

Jednak gdy Luca traci kontrolę nad swoim hazardowym nałogiem, Cosima, aby go ocalić, musi dokonać wyboru niemożliwego. Palazzo, rodzinna firma, czy zostawienie brata samemu sobie? A może jest inny sposób, by uratować wszystko, o co walczyła, zanim cały jej świat zginie w płomieniach?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • "Palazzo" to opowieść słodko-gorzka, która czasami sprawiała mi trudność i trochę mnie nużyła. Tajemnice, problemy, niesprawiedliwość, bezsilność, świat mody, dużo postaci, liczne powtórzenia i dużo opisów to wszystko trochę mnie przytłaczało. Nie do końca odnalazłam się w tej historii. Nie polubiłam bohaterów i historia nie wywołała u mnie żadnych emocji. Niestety nie przypadła mi do gustu. Na plus to tylko piękna okładka i że książka nie jest gruba, bo liczy tylko 295 stron. • Książka ma pozytywne oceny na LC (7,4) i podoba się większości czytelnikom, ale niestety mnie się nie podobała. To jest tylko moje zdanie, a czy Wam przypadnie do gustu to już musicie ocenić sami.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo