Alibi na szczęście

Autor:
Anna Ficner-Ogonowska
Wydawcy:
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2012)
W. A. B. (2008)
Autotagi:
druk
powieści
Więcej informacji...
4.0 (30 głosów)

"Mądra, pięknie napisana, przesiąknięta głębokimi uczuciami historia przyjaźni i niespodziewanej, nieoczekiwanej miłości" - Danuta Stenka. Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec. Przestań się spieszyć i pomyśl o tym, co w życiu najważniejsze. Hania straciła wszystko. Jej życie zatrzymało się pewnego sierpniowego dnia. Przestała marzyć, a jedyne plany to te, które układa dla swoich uczniów. Kiedy na jej drodze staje Mikołaj, Hania boi się zaangażować, ale on walczy o miłość za nich dwoje. Pomaga mu w tym jej przyjaciółka Dominika, której energia i poczucie humoru rozsadziły niejedno męskie serce. Jest też pani Irenka: prawdziwa skarbnica ciepła i mądrości - po prostu anioł stróż. To w jej nadmorskim domu, gdzie na parapecie dojrzewają pomidory, a kuchnia pachnie szarlotką i sokiem malinowym, Hania odnajduje utracony spokój, odzyskuje wiarę w miłość i daje sobie wreszcie prawo do bycia szczęśliwą. To pełna ciepła i nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać. "Opowieść o tym, z jaką determinacją mężczyzna jest w stanie walczyć o miłość kobiety. Chwilami pogodna, chwilami wzruszająca historia rodzącego się uczucia. Love story, którą czyta się jak kryminał" - Artur Żmijewski.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Sama nie wiem co o niej napisać, żeby o czymś czasem nie zapomnieć. Książka genialna ! Na początku byłam przerażona ilością stron i rozmiarem czcionki. Jednak już na początku się przekonałam, że książkę pochłania się w tempie bardzo szybkim. "Alibi na szczęście" lekko, przyjemnie i z humorem :) Nie mogę się doczekać aż wezmę do ręki kolejną część :)
  • Najpiękniejsza książka jaką w życiu czytałam. Wciąga od pierwszych stron i nie można od niej oderwać się. Miłość, przyjaźń, zranione serce, cierpliwość, szczęście... wszytko to opisuje ta książka, ale w sposób magiczny. • Polecam każdemu bez względu na wiek :)
1 2 3
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Alibi na szczęście T.1
Autor:Anna Ficner-Ogonowska
Lektor:Bożena Furczyk
Wydawcy:Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2012) W. A. B. (2008)
ISBN:978-83-240-2247-2 978-83-7414-386-8 83-240-2247-2 978-83-240-2248-2 978-83-240-22247-2
Autotagi:audiobooki dokumenty elektroniczne druk epika książki literatura literatura piękna nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 9 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo