Ostatni szczegół

Autor:
Harlan Coben
Tłumacz:
Andrzej Grabowski
Wydawca:
Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz (2007-2014)
ISBN:
978-83-7359-623-8, 978-83-7659-998-4
978-83-7885-886-7, 978-83-7359-260-2
Autotagi:
druk
powieści
4.3 (3 głosy)

Odpoczywający na Karaibach Myron Bolitar musi pilnie wracać do Nowego Jorku u jego wspólniczka Esperanza Diaz została aresztowana pod zarzutem zabójstwa znanego bejsbolisty Clu Haida, jego pierwszego klienta. Co gorsza, nie chce składać wyjaśnień, milczy jak zaklęta. Myron nie wierzy w winę przyjaciółki, pomimo iż wskazują na nią liczne poszlaki u krew oraz broń znalezione w biurze i samochodzie, awantura z Clu krótko przed jego śmiercią. Czy śmiertelny wypadek, jaki Clu spowodował przed dwunastoma laty, ma związek z zabójstwem? Dlaczego ktoś celowo wpędzał go w depresję, fałszując wyniki kontroli antydopingowej? Co ma z tym wszystkim wspólnego Esperanza?
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Ostatni szczegół to elementy całej układanki, którą chce poskładać główny bohater, by brobnić przyjaciółki. Problem w tym, że kobieta milczy niczym zaklęta i nie chce składać wyjaśnień w sprawie zabójstwa o które jest oskarżana. Akcja książki Cobena jest spokojna, można przewidzieć całą akcję, a zakończenie niezbyt spektakularne jak na tego autora. Za to czyta się łatwo i przyjemnie. • W książce zostawiam fioletową sówkę z pozdrowaniemi dla kolejnego czytelnika :) Mała podpowiedź: szukajcie jej w PiMBP w Olkuszu, gdzie oddaję lekturę :-)
    +2 trafna
  • Świetna książka. Intrygująca fabuła, a zakończenie zaskakujące. W ogóle nie spodziewałam się takiego finału. A właśnie z takiego powodu polubiłam pana Cobena. Lubię to, że o wyniku śledztwa dowiadujemy się dopiero na końcu książki a nie już w połowie. • 'Ostatni szczegół' przeczytałam jednym tchem. Gorąco polecam!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo