Krok do szczęścia

Autor:
Anna Ficner-Ogonowska
Wydawcy:
Wydaw. Znak (2013)
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2012)
Wydane w seriach:
Alibi na szczęście
ISBN:
978-83-240-2219-9, 978-83-240-2247-2
83-240-2219-9, 978-87-240-2219-9
Autotagi:
druk
powieści
4.2 (18 głosów)

"Lektura tej książki wprowadzi Cię w świat, w którym mistrzowskie, godne talentu Agathy Christie, spiętrzenie wątków, trzyma w napięciu jak film Alfreda Hitchcocka!" - Artur Żmijewski. Zaparz sobie dobrą herbatę i sięgnij po tę książkę. Zaczytaj się i zapomnij o wszystkim. Hania cieszy się ze ślubu swojej przyjaciółki Dominiki, jednak nie potrafi uciec od smutnych wspomnień związanych z dniem, który miał być najszczęśliwszy w jej życiu. Musi zmierzyć się z przeszłością i uwierzyć w to, że czas już zrobić kolejny krok. Czas dostrzec, jak bardzo walczą o nią najbliżsi i ile gotowi są dla niej poświęcić. Pani Irenka jak nikt inny potrafi podnieść ją na duchu. Dominika wie, że prawdziwa przyjaźń wymaga czasami bolesnej szczerości. Mikołaj, dotąd czuły i cierpliwy, ma już dość czekania na Hanię, która wciąż ucieka przed jego miłością. Kiedy na światło dzienne wychodzi skrzętnie skrywana rodzinna tajemnica, w życiu Hani pojawia się osoba, o której istnieniu nie miała dotąd pojęcia... "Krok do szczęścia" to mądra i pełna ciepła opowieść o tym, że życie nigdy nie przestaje nas zaskakiwać i że nic nie dzieje się bez przyczyny. Szczęście czeka na każdego, kto odważy się zrobić pierwszy krok.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • śliczna jak pozostałe tomy. Czekałam na zdobycie w bibliotece ale się doczekałam i obecnie czytam ''Zgoda na szczęście''
  • „Krok do szczęścia” to ciepła, klimatyczna opowieść o tajemnicach, niespełnionych marzeniach, trudnej przeszłości, ale i dawaniu sobie szansy na bycie szczęśliwym. Akcja jest zdecydowanie bardziej dynamiczna niż w pierwszej części, Hanka postanawia w końcu zmierzyć się z własną przeszłością, pomimo tego, iż nie jest to łatwe zadanie. Ale jak w życiu, pewne rzeczy po prostu wymagają czasu... Szczerze polecam:)
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo