W południe

Autor:
Monika Sygo
Wydawcy:
Wydawnictwo Spisek Pisarzy (2025)
Legimi (2025)
ISBN:
978-83-68277-12-8, 978-83-68277-17-3
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza

Wiosenna opowieść, która zagra na Waszych emocjach!

Kaja, studentka pedagogiki, dorabia sobie w herbaciarni, a każdą sobotę poświęca dzieciakom w świetlicy, gdzie prowadzi zajęcia wraz ze swoją golden retrieverką Poker. W napiętym grafiku usilnie próbuje znaleźć czas na regularne spotkania z bliźniaczką Mają, ale przez to brakuje jej już energii na cokolwiek innego. A może to tylko sprytna wymówka?

Tymek, popularny tiktoker, zdobył rozpoznawalność dzięki coverom znanych piosenek. Wraz z przyjaciółmi założył zespół, z którym dwa razy w miesiącu koncertuje, a cały dochód z przeznacza na wsparcie dla zwierząt. Chłopak jednak nie wiąże swojej zawodowej przyszłości ze śpiewaniem i graniem. Czy to wyklucza muzykę?

Oboje nie szukają związku. Przynajmniej tak twierdzą. Ich spotkania w południe świadczą o czymś zupełnie innym…

„W południe” to drugi niezależny tom serii „Nowe początki”, dzięki któremu twoje serce zatańczy w rytm najpiękniejszych melodii. To poruszająca opowieść o relacji z psem, sile empatii oraz o trudnej przeszłości, która powraca w najmniej oczekiwanym momencie życia.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo