Szeptem: Cisza

Tytuł oryginalny:
Silence
Hush, Hush
Autor:
Becca Fitzpatrick ...
Tłumacz:
Paweł Łopatka ...
Wydawcy:
Moondrive - Wydawnictwo Otwarte (2011-2017)
Wydaw. Otwarte (2011)
Wydane w seriach:
Szeptem
Moon Drive
CYKL SZEPTEM - B. Fitzpatrick
Szeptem - seria
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.4 (27 głosów)

Nareszcie koniec burz między Patchem a Norą. Zakochani przeszli dramatyczne próby wzajemnego zaufania i lojalności, uporali się z sekretami z przeszłości i połączyli dwa światy pozornie nie do pogodzenia. Wszystko to w imię miłości przekraczającej granice między niebem a ziemią. Ale zło nie śpi. Nora i Patch będą musieli podjąć desperacką walkę, w której stawką jest ich uczucie. Nora budzi się w zupełnie obcym świecie. Nie potrafi sobie przypomnieć wydarzeń z kilku ostatnich miesięcy. Jedynym pomostem łączącym ją z przeszłością jest powracające wspomnienie czarnych, magnetycznych oczu... Czy odzyska pamięć? Czy odnajdzie ukochanego? Czas nagli, gdyż Nora i Patch będą musieli podjąć desperacką walkę z siłami zła. Zła, które może zrujnować ich wspólną przyszłość - na zawsze.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Trzeci tom serii Szeptem okazał się równie dobrym, jak jego poprzednicy. Momentami byłam skonsternowana czytając go, momentami również musiałam odkładać książkę, żeby za szybko jej nie skończyć. Po prostu chyba za bardzo przywiązałam się do historii Nory i Patcha - Jeva - i nie chciałabym się rozstawać.
  • Książka wydała mi się najlepszą (jak na razie) z tej serii. Muszę przyznać, że niechętnie sięgnęłam po nią, i z dużym ociąganiem, gdyż poprzednia część "Crescendo" nie wyrwała wielkiego wrażenia na mnie głównie przez swoje zakończenie, ale muszę przyznać, że czym dalej czytałam tym coraz bardziej przekonywałam się do niej, a teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie zawiodłam się na niej. • Pierwszym plusem tej książki (jak i całej serii) jest to, że książka jest pisana prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. Drugim (a zarazem wydaje mi się, że najważniejszym) jest to, że jest to w końcu coś innego! Fabuła jest pozbawiona wampirów (które teraz opanowały literaturę) co jest dla mnie dużym plusem. Pomysł z pisaniem o aniołach, archaniołach, upadłych aniołach i nefelinach był genialny, niespotykany. Muszę również przyznać, że książka trzyma w napięciu cały czas, bo nie wiemy czy Nora będzie dalej z Patchem, czy odzyska pamięć i tak dalej. Akcja nie toczy się tylko wokół jednego wątku, ale jest ich wiele. Nie wiem jak to ująć, ale takich obrotów akcji się nie spodziewałam po książce i dzięki temu czuje się usatysfakcjonowana książką, bo jeśli okazałoby się zakończenie wątku czy całej książki takie jakiego ja się spodziewałam nie sięgnęłabym już po następną książkę, a dzięki temu czuje, że z chęcią i bez zawahania sięgnę po kolejną część. • Musze również przyznać, że będę jak większość nastolatek i powiem, że kocham Patcha. Po prostu zakochałam się w tym bohaterze. Mroczny, tajemniczy, niebezpieczny, seksowny, inteligenty i cholernie kochający dla swojej kobiety. Po prostu aż chciałoby się go zabrać do domu. Kupił mnie całkowicie tym, że dał się obedrzeć ze skrzydeł dla Nory. • Scote jest również warty wspomnienia tutaj, ponieważ też okazał się ciekawą postacią, magnetyczną, pociągającą. • • Polecam sięgnięcie po tą lekturę ;)
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Cisza [3] Szeptem T.3.
Autorzy:Becca Fitzpatrick Agnieszka Fulińska Wydawnictwo Otwarte
Tłumaczenie:Paweł Łopatka Agnieszka Fulińska
Wydawcy:Moondrive - Wydawnictwo Otwarte (2011-2017) Wydaw. Otwarte (2011)
Serie wydawnicze:Szeptem Moon Drive CYKL SZEPTEM - B. Fitzpatrick Szeptem - seria
ISBN:978-83-7515-048-3 978-83-7515-102-2 978-83-7515-132-9 978-83-7515-191-6 978-83-7515-192-3 978-83-7515-919-6 83-7515-191-6 978-83-7515-191-8 978-86-7515-191-6 978-83-750-15-191-6
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk epika fantastyka fantasy książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 65 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo