Zezia i Giler

Autor:
Agnieszka Chylińska
Ilustracje:
Marek Bogumił ...
Wydawca:
Wydawnictwo Pascal (2012-2013)
ISBN:
978-83-7642-089-9, 978-83-7642-092-9
978-83-7642-237-4, 83-7642-089-9
Autotagi:
druk
powieści
proza
Więcej informacji...
4.5 (8 głosów)

Agnieszka Chylińska debiutuje literacko! Książka, o której wszyscy już mówili od kiedy Autorka ogłosiła, że ją pisze! W serwisach plotkarskich huczało... Autobiografia? Książka dla dzieci? A może powieść? Teraz jest już jasne: Zezia i Giler, to książka dla dzieci, ale także dla rodziców. Poznajcie perypetie 8-letniej Zezi. Dowiedzcie się czemu jej młodszego brata nazywają Gilerem i kto to jest IDŹSTĄD. Zezia zdradzi wam sekret na najfajniejszy na świecie sposób obierania ziemniaków i podpowie jak sprawić, by w szufladzie rycerze walczyli ze smokami. Zacznijcie czytać, a pokochacie rodzinę Zezików!
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Fajna książka!
  • Bardzo fajna, ciepła i wesola książeczka. Dla dorosłych - by czytając powrócili do świata dorastania i posiadania Julki, najlepszej psiapsiółeczki ze szkoły, której mama pracuje z naszą mamą;) by poznały kota Idźstąd i by cieszyły się obecnością sąsiadów z klatki - a najlepsze są dwie byłe-aktorki-czasu przeszłego, które żyją z 3ma psami i wiecznie wracają do czasów brylowania na scenie... które były i nic już Zezi nie mówią, bo dialogi jakieś takie...starożytne... I by czytając poczuć bliskość brata Gilera, który śpi koło chusteczek higienicznych, ma wiecznie gila pod nosem i który ma specjalną dietę. Bo jak jej nie miał, to się wiecznie drapał i skrobał, a teraz jest świetnie, ale...jak mawia Babcia Jasnowłosa, uwaga tu będą nader trzy trudne słowa - cokolwiek one znaczą - ta dieta pozbawia go pełnowartościowych składników. ot, mądre słowa mądrej babci. i jest jeszcze w domu tata rzeźbiarz, który wszędzie rozkłada sobie warsztat, a mama tego nie lubi, bo wtedy bałagani okropnie....A Zezia to 8 letnia dziewczynka z dwoma kucykami, która dorasta, żyje w niewielkim mieszkaniu i cieszy się z każdego dnia jaki dostaje. z małego pokoju, z brata, z obierania ziemniaków (warto przecież wymyślić sobie jakąś zabawę podczas strugania i od razu lepiej się strzyże kartofelki na obiad) ;))) • fajna, wesoła • mi rozjaśniła deszczowy dzień;) Choć i u Zezi takie się trafiały;)
  • "Zezia i Giler" to debiutancka powieść Agnieszki Chylińskiej. To historia rodziny Zezików, którą przedstawia czytelnikom 8- letnia dziewczynka Zezia. Giler jest bratem Zezi, siostra nie pozwala nikomu śmiać się z brata. • Zapraszamy do lektury książki.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Agnieszka Chylińska
Ilustracje:Marek Bogumił Suren Vardanian
Wydawca:Wydawnictwo Pascal (2012-2013)
ISBN:978-83-7642-089-9 978-83-7642-092-9 978-83-7642-237-4 83-7642-089-9
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD druk epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza rodzina
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 6 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo