Samsara:

na drogach, których nie ma

Autor:
Tomasz Michniewicz
Lektor:
Henryk Pijanowski ...
Wydawcy:
Wydawnictwo Otwarte (2010-2018)
Biblioteka Akustyczna (2011)
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix (2007-2011)
Wydane w seriach:
Seria Podróżnicza
Czytak Larix
Seria Podróżnicza. Usłyszeć Świat
Czytak Larix 20450-20464
ISBN:
978-83-61445-90-6, 978-83-7515-065-0
Autotagi:
audiobooki
CD
druk
książki
MP3
Więcej informacji...

"Samsara. Na drogach, których nie ma" Tomka Michniewicza, ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Macieja Orłowskiego. Książka podróżnicza, jakiej jeszcze nie było! Przedziera się przez dżunglę, łapie jadowite węże, zakrada się do obozu partyzantów, tropi przemytników dzieł sztuki i... świętych mężów, którzy potrafią cofnąć czas. Nie omija też utartych szlaków É zwiedza azjatyckie metropolie i ruiny dawnych królestw albo wyleguje się pod palmami, popijając sok z kokosa. Świat można oglądać przez przyciemnione szyby limuzyny albo z dachu rozklekotanego autobusu. Tomek Michniewicz woli to drugie É pakuje plecak, kupuje bilet i rusza w nieznane, by przeżyć niesamowitą przygodę! Samsara. Na drogach, których nie ma to fascynująca opowieść Tomka o jego podróży po Azji É pełnej niebezpieczeństw, zaskakujących zdarzeń i ciekawych ludzi. Opowieść napisana ze swadą, rozbrajającym humorem, ale i dystansem do siebie. A także poradnik, jak w taką wyprawę wyruszyć samemu. "Bardzo chciałem, żeby to była "backpackerska" książka. Wesoła, przygodowa, o miejscach niedostępnych, ale i o tych, które wielu dobrze zna. A jednocześnie É żeby odkrywała je na nowo, żeby trzeba się było nad nią pochylić, żeby zmuszała do myślenia i konfrontacji z własnymi uprzedzeniami. I chyba się udało. Znajdziecie tu więc zapis podróży przez Bangkok, Kalkutę czy Hanoi, ale i zamknięty przed turystami obóz maoistów w Nepalu, partyzanckie wiece, łapanie jadowitych węży, krwawe obrzędy w wioskach Akha w Laosie, ludzi którzy przełamują prawa fizyki siłą swojego umysłu i rzeki pełne krokodyli. I sami musicie ocenić, co jest dla Was ciekawsze." (Tomek Michniewicz) Tomek Michniewicz (ur. 31.05.1982) É dziennikarz, fotograf i zapalony backpacker. Autor audycji podróżniczej Trójka przekracza granice w Programie III Polskiego Radia oraz pierwszego polskiego programu o backpackingu Dziko i tanio w Radiu Bis. Redaktor naczelny portalu KoniecSwiata.net. Publikował w Polityce, Rzeczpospolitej, Podróżach i Playboyu. Na pierwszą wyprawę wyruszył jako nastolatek - dotychczas odwiedził ponad 30 krajów. Jako jedyny zachodni dziennikarz widział demonstracje, które doprowadziły do obalenia króla Nepalu Gyanendry w 2008 roku. Spdził cały dzień w więzieniu o zaostrzonym rygorze w San Quentin (bez ochrony), był także w bazie amerykańskich sił powietrznych i laboratorium NASA.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:20454
Autor:Tomasz Michniewicz
Lektorzy:Henryk Pijanowski Maciej Orłowski
Wydawcy:Wydawnictwo Otwarte (2010-2018) Biblioteka Akustyczna (2011) Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix (2007-2011)
Serie wydawnicze:Seria Podróżnicza Czytak Larix Seria Podróżnicza. Usłyszeć Świat Czytak Larix 20450-20464
ISBN:978-83-61445-90-6 978-83-7515-065-0
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD czytak dokumenty elektroniczne druk DVD epika książki literatura literatura faktu, eseje, publicystyka literatura piękna literatura stosowana MP3 nagrania powieści reprodukcje zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 18 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo