13.11.2013Nowa odsłona serwisu Ibuk - Ibuk Libra

4 listopada 2013 roku nasza Biblioteka po raz kolejny wykupiła dostęp do nowych tytułów. Otrzymaliśmy także dostęp do publikacji darmowych.

Ibuk Libra to pierwsza i największa w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim.

Zachęcamy do przejrzenia publikacji z naszej sieci bibliotecznej pod adresem libra.ibuk.pl oraz instrukcji uzyskania dostępu do publikacji z domu - pbp.poznan.pl

libra_ibuk_logo.jpg

libra_ibuk_logo.jpg libra_ibuk_logo