27.10.2017Dofinansowanie dla Biblioteki na 2017 r. w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Dofinansowanie dla Biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelcu otrzymała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych na rok 2017. Jest ono realizowane ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim. W ramach Programu zdefiniowany został Priorytet 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

Biblioteka w ramach tego Programu otrzymała środki finansowe na zakup nowości w 2017 r. w kwocie 6182 zł.

Logo.jpg Logo