13.11.2017Wystawa

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Filia w Obornikach serdecznie zaprasza do swojej siedziby na wystawę w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej. Tegoroczna edycja akcji, zaplanowana na 18-26 listopada, będzie przebiegała pod hasłem Cele Zrównoważonego Rozwoju. Przyszłość świata zależy od nas! Ekspozycja składa się ze zdjęć prezentujących różne rodzaje wsparcia humanitarnego udzielanego w Syrii, Filipinach, Nepalu, Somalii i Sudanie Południowym przez Polską Akcję Humanitarną. Poszczególne fotografie mogą stanowić tło do dyskusji na tematy globalne jak dostęp do wody, żywność, migracje oraz rozmów o solidarności czy sensie pomagania. Wystawę można zobaczyć przez najbliższe dwa tygodnie, przy ulicy Mickiewicza 4 (w godz. 10.00-17.00).
Wystawa PAH1.jpg Wystawa PAH.jpg

Wystawa PAH.jpg Wystawa PAH