Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2017-11-24
21.11.201771. urodziny Biblioteki w Węgrzcach
Zielonki BP

W piątek 24 listopada 2017 r. Biblioteka Publiczna w Węgrzcach obchodzi swoje 71. urodziny. Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół najstarszej w gminie Zielonki publicznej książnicy – działającej nieprzerwanie od 1946 r. – na jej święto.

W programie urodzin zaplanowano szereg atrakcji.
Na naszych czytelników będą czekać zakupione w ostatnim czasie nowości wydawnicze oraz kolorowe zakładki do książek. Każdy, kto w tym szczególnym dniu wypożyczy przynajmniej jedną publikację z węgrzeckiego księgozbioru weźmie udział w loterii fantowej. Z kolei ci z naszych sympatyków, którzy pragną odświeżyć zawartość swojej prywatnej biblioteczki będą mieli okazję uczestniczyć w specjalnej edycji Jesiennej Wymiany Książkowej – przygotowano dla nich urodzinowe stoisko bookcrossingowe. Dla wszystkich odwiedzających bibliotekę przewidziano także słodką niespodziankę.

węgrzce_urodziny biblioteki.png

węgrzce_urodziny biblioteki.png węgrzce_urodziny biblioteki