22.11.2017UWAGA KONKURS!

Kubuś Puchatek, Coralgol, Paddington, Miś Uszatek, Yogi, Rupert, Mój Brat Niedźwiedź, Mały Miś, Troskliwe Misie czy Gumisie… kto nie zna tych bajkowych stworzeń!:)😊

W najbliższą sobotę, 25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasza biblioteka ogłasza konkurs „Miś mój najlepszy przyjaciel” dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy
Pluszowy miś to jedna z najbardziej popularnych zabawek w Europie już od XIX wieku. Pierwsze maskotki tego typu powstały w Europie, skąd eksportowane były do USA. Misie są często bohaterami powieści, bajek, filmów i piosenek.

Każdy z naszych najmłodszych Czytelników, który chce wziąć udział w konkursie powinien do 1 grudnia dostarczyć do naszej biblioteki lub do naszych filii - w Leśnej i Twardorzeczce, rysunek swojego ulubionego misia, z krótkim opisem pluszaka. Technika wykonania obrazka oraz opisu dowolna Może to być wierszyk, rymowanka, opowiadanie itp. Liczymy na kreatywność najmłodszych! Na autorów najciekawszych prac czekają upominki Pod uwagę będą brane tylko prace własnoręcznie wykonane przez dzieci.

W związku z konkursem w naszej bibliotece powstała także specjalna ekspozycja z książeczkami dla dzieci, w których głównymi bohaterami są wspominane MISIE
Zapraszamy do udziału w konkursie oraz do wypożyczania wspomnianych książeczek!:)😊
pluszowy miś.jpg

pluszowy miś.jpg pluszowy miś