28.11.2017MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR 5 W CIECHANOWIE ORAZ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W GUMOWIE- 6 I 13 LISTOPADA 2017 ROKU

W związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie odwiedziły grupę IV „Motylki” z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Ciechanowie oraz uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie.
W trakcie zajęć w przedszkolu prowadzące wykorzystały teatrzyk cieni do zaprezentowania bajki „ Kopciuszek”, a następnie wykorzystując tablicę multimedialną przygotowały dla dzieci quizy, zagadki oraz zabawę - „ Bajkowa jaka to melodia”.

www.bpciechanow.edu.pl

100_0870.jpg 100_0870