06.12.2017Spotkanie Dyrektorów przedszkoli w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Lesznie Filii w Gostyniu.

29.11.2017 roku w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej Filii w Gostyniu odbyło się spotkanie Dyrektorów przedszkoli powiatu gostyńskiego. Spotkanie przebiegało pod hasłem „Przy dobrej kawie z mądrą książką”.
Kierownik Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Lesznie Filii w Gostyniu pani Grażyna Turz zapoznała przybyłych z historią, organizacją i zbiorami Biblioteki. Przekazała ofertę Biblioteki mającą na celu wspomaganie szkół i placówek oświatowych.
Uczestnicy mogli zapoznać się z wystawą nowości książkowych zakupionych 2017 roku oraz z książkami zakupionymi w latach ubiegłych.
Spotkanie przebiegało w miłej przyjaznej atmosferze.