12.12.2017Spotkanie andrzejkowe Klubu Seniorów

18 listopada 2017 r. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipicach odbyło się spotkanie andrzejkowe Stowarzyszenia Klub Seniorów „Ale Babki Grodzieszczanki”. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu, przyjaciele Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście.
Magiczny wieczór wróżb rozpoczęto od powitania przez Organizatorów wszystkich zgromadzonych, wśród nich przedstawicieli władz samorządowych z Wójt Gminy Grodziec Anną Andrzejewską na czele, a także przedstawicieli Biblioteki Publicznej Gminy Grodziec oraz Szkoły Podstawowej w Grodźcu.
Następnie, po krótkim przemówieniu prowadzących spotkanie – Pelagii Serafińskiej
i Antoniego Dąbka – przystąpiono do świętowania. Były zabawy, wróżby andrzejkowe
i konkursy przygotowane specjalnie na tę okazję przez bibliotekę publiczną i bibliotekę szkolną w Grodźcu. Jak co roku, przyjaciele Klubu pamiętali również o Jubilatach, którzy obchodzili w tym czasie swoje święto. Z tej okazji otrzymali oni serdeczne życzenia oraz prezenty. Dla nich też odśpiewano chóralne „100 lat”!
Andrzejki zakończyła wspólna zabawa przy dźwiękach muzyki dawnej.

IMG_2923.jpg IMG_2923
jpg, 3.0 MiB, 4608x3072