25.11.2013„Stary niedźwiedź mocno śpi”

Logo portalu

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji do biblioteki przyszły na lekcję biblioteczną dzieci z przedszkola nr 8 „Motylek”. Lekcję urozmaiciła prezentacja filmowa o różnych misiach – przygotowana i udostępniona przez panią Wiolettę Duda, bibliotekarkę z oddziału dla dzieci i młodzieży siedziby głównej MBP. Prezentacja przedstawiała postacie bajkowe i niedźwiedzie, które istnieją i żyją naprawdę. Dzieci prawidłowo nazywały wszystkie misie, a nawet wiedziały gdzie które żyją. Po opowieściach o misiach każde dziecko narysowało swojego pluszowego ulubieńca. Prace można oglądać na wystawie w bibliotece. Spotkanie zakończyliśmy wspólną zabawą „Stary niedźwiedź mocno śpi”.

Logo portalu

Oprac. Danuta Szot