19.01.2018„Zima – piękno dostrzegamy i je uwieczniamy”

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Obornikach zaprasza na wystawę Pań Ewy Sundmann-Stroińskiej oraz Marii Kasperczak zatytułowaną „Zima – piękno dostrzegamy i je uwieczniamy”. Prezentujemy na niej najnowsze prace wspó­łpra­cują­cych­ z nami od wielu lat autorek. Tym razem są to luźne zimowe skojarzenia dotyczące przyrody, literatury a nawet sportu. Każda z prac urzeka swoją oryginalnością w dostrzeganiu piękna zimy, jej krajobrazu, nastroju, np. przytulnego pokoju w którym chętnie spędzimy zimowy czas. Tak, jak różna jest tematyka prac, tak różne są zastosowane przez Panie techniki malarskie. Jest to kolejny walor wystawy wskazujący na rozwój autorek, uczących się nowych technik plastycznych na spotkaniach dla seniorów odbywających się w Spółdzielni Mieszkaniowej w Obornikach oraz korzystających ze szkoleń na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Poznaniu.
Gratulujemy Paniom Ewie Sundmann-Stroińskiej oraz Marii Kasperczak ciągłego rozwoju i kreatywności, i w ich imieniu polecamy Państwa uwadze tę ekspozycję.

Zima 1.jpg Zima 2.jpg

Zima 1.jpg Zima 1