25.11.2013Konkurs recytatorski-23.10.2013r

Dnia 23 października 2013r. w Szkole Podstawowej w Gostwicy odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z klas 0, I, II zorganizowany przez Bibliotekę Gminną Podegrodzie Filia Gostwica oraz Szkołę Podstawową w Gostwicy. Temat konkursu brzmiał \\"Dzieci Tuwimowi”- w ten sposób dzieci uczciły rok Juliana Tuwima. W konkursie udział wzięło dwudziestu czterech uczestników. Dzieci recytowały wybrany przez siebie wiersz Juliana Tuwima. Jury w składzie Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gostwicy Ewa Szabla, Pani Dyrektor Biblioteki Gminnej Maria Szewczyk, Pani Ewa Iwańska- bibliotekarka, Pani Wanda Migacz- przedstawiciel rady rodziców miło trudny orzech do zgryzienia, ponieważ poziom jaki zaprezentowały dzieci był bardzo wysoki. Po trudnej debacie komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów: I miejsce Świechowski Kacper z kl.0, który recytował wiersz J. Tuwima „Murzynek Bambo” Witkowska Wiktoria z kl. II, która recytowała wiersz J. Tuwima „Abecadło” II miejsce Skrzymowska Justyna z kl. 0, która recytowała wiersz J. Tuwima „Murzynek Bambo Fryzowicz Beata z kl. I, który recytował wiersz J. Tuwima „Zosia Samosia” III miejsce Migacz Julia, która recytowała wiersz J. Tuwima „Spóźniony słowik” Patrycja Żelasko z kl. II, która recytowała wiersz J. Tuwima „Figielek” Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Wszyscy uczestniczący w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu sukcesów!

konkurs.jpg konkurs
konkurs1.jpg konkurs1