22.01.2018Ferie zimowe w zakopiańskiej bibliotece

Burmistrz Miasta Zakopane LESZEK DORULA, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zapraszają dzieci na zajęcia podczas ferii zimowych:

13 lutego (wtorek), godz. 13.00 - „BAŁWANEK” – warsztaty plastyczne, zabawy z masą perłową.

16 lutego (piątek), godz. 13.00 – „SERCE SERDUSZKO” –przedstawienie w wykonaniu duetu BAŚNIOWA KAPELA.

20 lutego (wtorek), godz. 13.00 - „TĘGI MRÓZ” – warsztaty literacko-plastyczne na podstawie opowiadania „Zimny Gość” autorstwa Wojciecha Widłaka.

23 lutego (piątek), godz. 13.00 - „POZDROWIENIA Z FERII ZIMOWYCH W GÓRACH” warsztaty plastyczne, projekt kartki pocztowej.

Miejsce: Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem, ul. Zborowskiego 1

WSTĘP WOLNY / ZAPRASZAMY

www.biblioteka.zakopane.eu